5 ayda tam 36 kilo veren adam

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, naturelstore üyesi tarafından 17 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır. 5 ayda tam 36 kilo veren adam hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Ay 9 Leaf tea 9 lu hayat çayı tarifi Ayhan Ercan  [​IMG]

  9 Ay Leaf tea Tabder Başkanı Ayhan Ercan'ın üretmiş olduğu 9 ay leaf tea ürünü zayıflamaya yardımcı 9 farklı faydalı bitkinin karışımıdır.


  9 lu hayat çayı olarak adlandırılan bu bitki çayı vücudunuzdaki toksinlerden arınmanızı sağlayan bir bitki çayıdır. İçerisinde 9 bitki içermekte olup bunlar; Yeşil çay, Funda yaprağı, Mate yaprağı, Biberiye, Bilye kekik, Sinirli ot, Çoban çökerten, Barut ağacı kabuğu, Gymnema Syllvestre'dir.

  Yeşil Çay ; Yeşil Çay kalorisi neredeyse sıfıra yakındır. Vitamin ve mineral bulunmaz içeriğinde kafein,teanin ve fenolik bileşiklerden oluşur.Güçlü bir antioksidandır.Zihni açar beyni korur. Psikolojik yorgunluk,sor sonrası kas yorgunluğuna vs iyi gelmektedir.

  Funda Yaprağı ; Yaşlılığın etkisinin azaltılmasında , cildi güzelleştirmeye kadar pek çok farklı alanda kullanılır. Bitki uzun ömürlüdür 50 yıla kadar yaşayabilmektedir. İdrar yolları,böbrekler,meshane problemlerinde,romatizma vs, iyi geldiği bilinmektedir.İntihap önleyici özelliğe sahiptir. Uyku bozukluklarına da iyi gelmektedir. Tansiyon ilaçları ile birlikte kullanılmamalıdır.

  Mate Yaprağı ;Mate çayı güney amerika'ya özgü bir ağaçtan üretilir. Kilo verme ve yorgunluğa karşı genelde kullanılan bir bitkidir. 24 çeşit vitamin ve 15 amino asit ve antioksidan içerir ve vücut bağışıklık sistemini güçlendirme de büyük bir rol oynar. Kilo vermeye yardımcı olur, kaygıyı azaltır, sinüsleri açar,vitamin bakımından zengindir, antioksidandır ve kalbi güçlendirmeye yardımcıdır.

  Biberiye ; Biberiye zihni açar, guatra , kalp ve damar rahatsızlıklarına ve kanı temizleyerek uykusuzluğunda giderilmesinde etken bir yardımcı bitkidir. Saçlara sağlık ve parlaklık verdiği söylenmektedir. Fazla yemek yemeyi engelleyici özelliği bulunmakta ve sivilcelerin önlenmesine yardımcı olmaktadır. Kilo vermeyi sağlar.

  Bilye Kekik ; Bilye kekik zayıflama çaylarında kullanılır normal kekik tansiyon yükseltir ancak bilye kekik daha hafiftir tadı da acı değildir daha ferah bir içime sahiptir. Hazmı kolaylaştırdığı gibi kanı temizler, kolestorolü dengeler,mide ve bağırsakların çalışmasına yardımcı olarak kilo vermeye yardımcıdır.

  Sinirli Ot ; Sinirli ot çimenli tarla kıyılarında ve nemli arazilerde yetişir. Balgam,öksürük,boğmaca ve akciğer ile ilgili sorunmlarda kullanılır. Kanı temizler,akciğer ve mideyi temizler Mesane vs iyi geldiği söylenmektedir.

  Çoban Çökerten ; Bitkinn kök ,gövde ve yaprakları ayrı ayrı bileşenlere sahiptir. Köklerde ; azot,sabit yağlar,alkaloit, resin gövdede ; fruktoz,sükroz,nişasta meyvelerinde ; protein,yağ diastase,klikosid resin bulunmaktadır.Testerona iyi gelir,cinselliği olumlu katkı sağlar Sperm kalitesini arttırır.

  Barut ağacı kabuğu ; Barut ağacı kabuğu özellikle kabızlık,safra,hemoroit, bağırsak parazitlerinin temizlenmesinde,karaciğer rahatsızlıklarında etkili bir bitkidir. Bağımlılık yaratmadan kullanılabilen bir ishal ilacı olarak bilinmektedir. Özellikle kabızlıkta , mide şişkinliğinde , akciğer şişmelerinde ve safra yolları rahatsızlıklarında tercih edilen bir bitki türüdür.

  Tabder Başkanı Ürünün Üreticisi Ayhan Ercan'ın ağzından zayıflama ve ay9 life tea yorumlarını dinleyelim 5 ayda tam 36 kilo veren bir örnek  Tıklayın İzleyin

  Ay 9 Life Tea Çayı nasıl kullanılır :

  Ay 9 Life Tea 1 tatlı kaşığı bir bardak kaynar suda demlenerek hazırlanır. Çayın demleme süresi 7-8 dakikadır.
  Ay 9 Life Tea ilk hafta her yemekten yarım saat önce demlenerek günde 3 kez içilmelidir.
  İkinci hafta ise ara öğünlerdede 1 bardak ilave edilerek çay tüketimi günde 5 bardağa çıkarabilirsiniz ve bu uygulamayı kesintisiz 6 ay sürdürebilirsiniz.
  İsteğe bağlı olarak demleme esnasında dilim limon ilave edilerek hazırlanabilir. Şeker kullanılması önerilmez. Her kullanımda taze demlenerek hazırlanması önerilir.

  Detaylı bilgiyi aşağıdaki blog'umuzdan alabilirsiniz.


  Kaynak ; Ayhan Ercan Chiadox Nedir?,
  17 Eylül 2016
  #1
 2. 5 ayda tam 36 kilo veren adam Cevapları

soru sor

5 ayda tam 36 kilo veren adam