4 haziran 2010

İsimli konu WH 'Terazi' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 4 Haziran 2010 tarihinde yazılmıştır. 4 haziran 2010 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek. Hep bir taraf ağır basıyor. Bu da sizi duygusal yönde düşünmeye sevk ediyor. Mantığınıza da yer verin. Ayağınızı yere basın. Problemi çözmek için çok yönlü düşünün. Moraliniz sık sık bozuluyor. Bunun çaresi zaman zaman moral depolamak. Pozitif insanlarla beraber olmak.

  Terazi Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

  Ay kombinasyon burcunuz Kovada ilerlerken, duygusal anlamda size daha fazla bir derinlik kazandırıyor.Çevrenizde gelişen olayların iç yüzünü kolay bir şekilde görüyor fakat yorum yapmaktan çekiniyorsunuz. Aile bağlarınızı güçlendirici çalışmalar içindesiniz. Bazı bireyleri bir araya getirme planları yapacaksınız.


  Burçlar - Terazi Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu  Fazla kötümser olmaya eğilimli olduğunuz bir gündesiniz. Herşey size sıkıntı verebilir, olumsuz gözükebilir. Bu durum günlük ve geçici bir şey. Zihinsel yorgunluğunuz ve bilinçaltı endişelerinizden kaynaklanıyor. Yarın ya da en geç öbür gün herşeye farklı Eğer henüz proje aşamasında olan bir karşı cins ilişkisiyle ilgili düşünceleriniz varsa bilmelisiniz ki, kafanızda kurduğunuz ilişki sizin için hem yararsız, hem de risklidir. Ne olacağı belirsiz durumlar için sağlam yürüyen şeyleri riske atmanız doğru olmaz. Konuya daha ihtiyatlı yaklaşmalı ve önce kesin kanaat sahibi olmalısınız. Ateşle ilgili şeylerden gelebilecek tehlikelere açıksınız.


  Burçlar - Terazi Burcu - Güneş Gazetesi yorumu  Bugün, çalışma yaşantınızda daha özgürce davranacak ve kendi kararlarınızı kendiniz vereceksiniz. Duygusal yaşantınızda bazı eksilmeler söz konusu olabilir. Karşı tarafın gizemli davranışları sizi olumsuz etkiliyor.


  Burçlar - Terazi Burcu - Takvim Gazetesi yorumu  Umut ve isteklerinizi gerçekleştirmek için bugün hareketleriniz bir hayli kontrolsüz. Bu duruma yine dur demek sizin göreviniz. İş alanında büyük gruplar sizi yenebilir.
  4 Haziran 2010
  #1
 2. 4 haziran 2010 Cevapları

soru sor

4 haziran 2010