4 haziran 2010

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 4 Haziran 2010 tarihinde yazılmıştır. 4 haziran 2010 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var. Çevrenizde yeni yeni kimseler belirmekte. Sevdiğinizle ölçülü ilişkiler içinde olmalısınız. Sevdiğiniz yoksa bir yakınınız sayesinde tanışacağınız biriyle aranızda yakınlaşma olacak. Talih oyunları oynayıp moralinizi bozmayın. Şu sıralar şans oyunlarında kısmetiniz yok.

  Yengeç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu

  Bulunduğunuz şartları yeniden yapılandırmak adına, eski deneyimlerinizden yola çıkarak, olayların köküne mantıklı bir şekilde yaklaşacaksınız. Hedeflerinizi kendinizi yönlendirmek istiyor ve başkalarının fikirlerinden etkilenmek istemiyorsunuz. İhtiyaçlarınızın sınırı yok biliyorsunuz ve oto kontrol sisteminizi geliştirmelisiniz.


  Burçlar - Yengeç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu  Görünürde sizin için pek önemli olamayan bir kişinin desteğini almanız sıkıntılarınızın hafiflemesini sağlayabilir. Bu da size peşin hükümlü davranarak söz konusu kimseye gereken değeri vermemenizin bir hata olduğunu anlatacaktır. Uzun süredir süregelen gizli tuttuğunuz duygusal bir ilişkiniz varsa bu ilişkide önemli ve hoş gelişmeler kaydedeceksiniz. Mutluluk sizden yana. Boş hayallere kapılarak gerçekleşmesi imkansız konuların üzerine gitmekten vazgeçmelisiniz. Parlak bir gelecek sizi bekliyor. Herşeye bir anda sahip olamazsınız. Ayrıca şuan için sahip olduklarınızın kıymetinide bilmelisiniz. Para açısından şanslısınız.


  Burçlar - Yengeç Burcu - Güneş Gazetesi yorumu  Bastırdığınız duygularınızın sizi rahatsız etmesinden etkilenmek istemiyorsanız, yaratıcılığınızı akıllıca kullanmalısınız. Uzun süredir düşündüğünüzü konular üzerinde destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız.


  Burçlar - Yengeç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu  Statüyü sevmenizden dolayı egolarınızı kendiniz ifade etme girişimindesiniz. Bu durum size fayda sağlayacak. Ancak aile içinde olan sorunları sürdürmekte kararlılığınız yersiz.
  4 Haziran 2010
  #1
 2. 4 haziran 2010 Cevapları

soru sor

4 haziran 2010