365 Sanat

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 22 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır. 365 Sanat hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Eğlenceli, sıkılmadan esnek ders saatleri ile sizinleyiz;
  Hem eğlenelim hem de öğrenelim diyorsanız ve öğrenirken aynı zamanda da sürekli gelişelim istiyorsanız, bunun için doğru ve tek adres 365 Sanat Akademisi olacaktır. Sizi sıkmadan, eğlenceli ve ders saatleri konusunda esnek bir ortamda sanatın her türlü dalı ile buluşturuyoruz. İster Güzel Sanatlar ile ilgili bir eğitim ve sınav hazırlığı için olsun, ister resim veya fotoğrafçılık dalları olsun ya da isterseniz herhangi bir müzik eğitimi ve enstrüman öğrenimi olsun hepsini bir arada bulabileceğiniz de tek adres burası olacaktır.
  Enstrüman eğitiminde farklı yaklaşım, farklı enstrümanlar ile bir numarayız;Enstrüman eğitiminde en yüksek enstrüman çeşitliliği ile de dikkat çekmekteyiz. Pek çok kurumda çello, saksafon, bateri, yan flüt gibi nadir tercih edilen enstrüman aletleri mevcut değildir. Bizde daha pek çok farklı ve değişik enstrüman aletleri dallarında tamamen profesyonel olan eğitimciler tarafından verilmektedir.

  Güzel Sanatlara ait ne varsa bizde mevcut;
  Aynı şekilde solfej dersleri, drama ve diğer sanat dersleri ile resim, müzik ve fotoğrafçılık kursları da yine dallarında uzman olan eğitimciler tarafından ve sizin yeteneğiniz ile isteklerinizin birleşmesi sonucu seçilen bir doğrultuda sizlere sunulmaktadır. Seçim ve danışmanlık hizmetlerimiz tamamen ücretsiz olup, sizin keyifle yeteneklerinizi ön plana çıkarmak üzere hazırlanmışlardır.

  Çocuklarınız bizimle güvende ve yetenekleri en önde;
  Çocuklarınız için de aynı hassaslıkta hareket etmekte ve çocuklarınız ile iletişim kuran eğitimcilerimizin pedagojik eğitim almış olmasına da dikkat etmekteyiz. Böylece çocuklarınızın gerçek yeteneklerini bulmakta ve çok kısa bir sürede de bunu ortaya koymalarına yardımcı olmaktayız.

  Size uygun eğitim ve kurs saatleri;
  Uzun çalışma saatlerimiz (haftanın her günü 09.00-23.00) size dilediğiniz saat seçimlerini rahatlıkla seçmenize yardımcı olmaktadır. Farklı yaş gruplarındaki kurs gruplarımız ile çok daha rahat adapte olmanızı sağlıyoruz. Tabii çalışma hayatınız ve okul zamanlarınız dolayısı ile kaçırabileceğiniz ders saatleri içinde telafi programları düzenliyoruz.

  Sanat ile birlikte sosyal hayat bizimle çok renkli;
  Eğlenceli ve esnek kurs saatlerimiz arasına serpiştirdiğimiz sosyal aktivitelerimiz ile de bir numara olmaya devam ediyoruz. Hem birlikte yaptığımız resim, fotoğraf, koro ve orkestra çalışmalarını hep birlikte sergiliyoruz. Hem de gösterime giren konser ve sergileri birlikte takip ediyoruz. Hatta kültürel ve sanatsal geziler düzenleyerek hem öğreniyor hem eğleniyor hem de birbirimizi daha iyi tanıyoruz.

  Uygun fiyat ve kampanyalarımız kaçırılmaz;
  Kurslarımız, eğitimlerimiz ve hatta özel derslerimizdeki fiyatları görünce bizden hiç vazgeçemeyeceksiniz. Maddi açıdan da sizi düşündüğümüzü görerek daha rahat ve mutlu bir şekilde eğitiminize tamamen bağlanacaksınız. Sürekli devam eden kampanyalarımız ile de diğer düşündüğünüz seçenekleri de hayata geçireceksiniz.
  İletişimimiz hiç kopmasın;

  Kampanyalar, sosyal faaliyetler, etkinlikler ve uygun fiyat avantajlarımız ile sanatta vazgeçilmez olmayı hedefledik.

  Ad, mollitia, maiores dolorem nesciunt modi molestias accusamus repellat voluptatem quibusdam optio sapiente nemo nisi eum.


  Web Sitemiz: http://365sanat.com


  resim kursu izmir, fotoğraf kursu izmir, gitar kursu izmir
  22 Kasım 2015
  #1
 2. 365 Sanat Cevapları

soru sor

365 Sanat