36 yıldır üniversite sınavına giriyor

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 13 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. 36 yıldır üniversite sınavına giriyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  SAMSUN'un Bafra İlçesi'nde, sözleşmeli sınıf öğretmenliği yapan 54 yaşındaki Adem Topçuoğlu, bu yıl 36'ncı kez üniversite sınavına girdi. Topçuoğlu, hobi olarak her yıl üniversite sınavına girdiğini söyledi.

  Bafra'da İlçesi'nde sözleşmeli sınıf öğretmenliği yapan Adem Topçuoğlu, 36 yıldır aralıksız olarak her yıl üniversite sınavına giriyor. 1980 yılında Bafra Lisesi'nden mezun olan Topçuoğlu, bu yıl 36'ncı defa sınava girdi. Bafra Kız Topçuoğlu, Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde, Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda diğer adaylarla birlikte soruları çözmek için ter döktü.

  36'ncı defa sınav heyecanı yaşayan Topçuoğlu, "Mezun olduktan sonra her yıl sınava girdim. 3 üniversite bitirdim. Şu an İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi 4’üncü sınıf öğrencisiyim. Ancak üniversite sınavına girmekten hiç vazgeçmedim. Benim hobim de üniversite sınavlarına girmek. Yeni mezun öğrenciler gibi her sınava girdiğimde aynı heyecanı yaşıyorum. Bu heyecan için her yıl sınava giriyorum. Hayatımın neredeyse yarısından fazlasını üniversite sınavına girerek geçirdim. Ben bu heyecanı seviyorum ama sınava girecek lise öğrencilerine tavsiyem sınavdan önce ve sonra stres ve heyecan yapmasınlar" dedi.

  Bekar olan Topçuoğlu, Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu'nu, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni ve Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Meslek Yüksekokulu Otobüs Şoförlüğü Bölümü'nü bitirdiğini halen Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi 4’üncü sınıf öğrencisi olduğunu dile getirdi.
  13 Mart 2016
  #1
 2. 36 yıldır üniversite sınavına giriyor Cevapları

soru sor

36 yıldır üniversite sınavına giriyor