3 yaşındaki çocuğun ölümüyle ilgili anne ve nikahsız eşi tutuklandı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 6 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır. 3 yaşındaki çocuğun ölümüyle ilgili anne ve nikahsız eşi tutuklandı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Kocaeli'nin Çayırova İlçesi'nde ölen 3 yaşındaki A.C.K.'nin annesi G.K. ile nikahsız eşi M.Ç. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

  KOCAELİ'nin Çayırova İlçesi'nde annesinin merdivenden düştüğünü iddia ederek hastaneye getirdiği 3 yaşındaki A.C.K. yoğun bakımda 11 gün tedavi gördükten sonra hayatını kaybetti.

  A.C.K.'nın vücudundaki morluklar ve bağırsaklarındaki yırtılma nedeniyle tecavüze uğramış olabileceği ihtimali ile soruşturma başlatılırken, annesi G.K. ile nikahsız eşi M.Ç. gözaltına alındı. G.K. ve M.Ç. Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeleri alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.


  TUTUKLANDILAR

  Cumhuriyet savcısının tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk ettiği 3 yaşındaki A.C.K.'nın annesi G.K. ile nikahsız eşi M.Ç. tutuklandı. G.K., Gebze Kadın Kapalı Cezaevi'ne, M.Ç. ise Kocaeli T Tipi Cezaevi'ne gönderildi.
  6 Nisan 2016
  #1
 2. 3 yaşındaki çocuğun ölümüyle ilgili anne ve nikahsız eşi tutuklandı Cevapları

soru sor

3 yaşındaki çocuğun ölümüyle ilgili anne ve nikahsız eşi tutuklandı