2012 Yengeç Burcu Yorumu

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 24 Aralık 2011 tarihinde yazılmıştır. 2012 Yengeç Burcu Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yengeç Burcu Yorumu 2012 - Yengeç Burcu 2012 Yorumları - 2012 Yengeç Burcu Yorumunuz


  Bu yıl evle ilgili konular ön plana çıkıyor. Yeni bir eve taşınabilirsiniz. İyi haber: Yılın sonlarına doğru üzerinizdeki yükler kalkacak

  2012′de sizi neler bekliyor Sevgili Yengeç burçları hemen sizleri 2012 Yengeç Burcu Yorumla ile başbaşa bırakıyoruz

  Satürn 16 Temmuz’dan itibaren sizi rahat bırakıyor. Akılcı ve kalıcı kararlar alabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında üzerinizdeki yüklerin kalktığını hissedeceksiniz. Bütçenizi daha iyi değerlendirmenin önemine tanık olabilirsiniz.

  Şanslı alanlar
  Yengeç’ler bu dönemde ev sahibi olabilir ya da evle ilgili konforlarında artışlar yaşayabilir. Bu, evde yaşayanların sayısındaki artışla da ilişkili olabilir. Jüpiter, yılın son aylarında çocuklar, aşk ve yaratıcı çalışmalarda rahatlıklar getirecek.

  Mücadele alanları
  Mars, bu yıl 6 Şubat–20 Mart arasında evlilik ve anlaşmalar açısından sizi zora sokabilecek bir döneme işaret etmekte. İş hayatınızda, 12 Haziran–28 Temmuz arasında başarılarınız dikkat çekecek ancak sizi iş yükü zorlayabilir.

  Aşk ve İlişkiler
  Yengeç’ler kendilerini adayacakları ilişkilere yönelirler. Maceradan çok, mutlu bir aile hayatını düşünürler. Yengeç’i anlamak pek kolay olmaz.

  Yengeç Kadını
  Yengeç kadını duygusal açıdan derin, motivasyon sahibi, dayanıklıdır. Yengeç’in adı ev kadını olarak çıkmış olsa da, o aynı zamanda sorumluluk üstlenmekte isteklidir. 26 Şubat–22 Mart, 3-28 Haziran, 11 Eylül–8 Ekim ilişkilerden çok daha fazla keyif duyabileceğiniz dönemler. 6 Şubat–20 Mart arasında ilişkilerde sert tepkilerden kaçınmalısınız.

  Yengeç Erkeği
  Yengeç erkeği ev hayatına düşkün, hassas ve kibardır. 1 Mayıs–12 Haziran arası maceralı olabilir. 9 Ocak–2 Şubat, 22 Mart–15 Nisan, 17 Ağustos–11 Eylül tarihleri arasında aşk hayatınızda daha uzlaşıcı olmak gerekiyor.

  2012′de En iyi ilişkiler : Yengeç-Akrep

  2012′de En zor ilişkiler: Yengeç-Oğlak

  İş ve Para
  Yılın ilk yarısında 13 Temmuz sonrası doğumlu Yengeç’ler iş hayatında çok daha dikkatli olmalılar. 12 Haziran – 28 Temmuz tarihleri arasında iş hayatındaki koşullar sizden çok daha fazla şey talep ediyor. Bu dönemde üstlerinizle ilişkilere özen göstereceksiniz. 16 Temmuz sonrasında maddi destek bulmanız pek kolay olmayabilir ve bir başkasından kredi kullanmanız da çok daha maliyetli olabilir.

  Sağlık
  Yılın ilk yarısında, iş yükü ve sorumluluklar yüzünden zayıf düşebilirsiniz. Aşırı gerginlik altında mide, cilt ve kemiklerle ilgili problemlere daha sık rastlayabilirsiniz.

  Alıntı..
  24 Aralık 2011
  #1
 2. 2012 Yengeç Burcu Yorumu Cevapları

soru sor

2012 Yengeç Burcu Yorumu