2012 Yengeç Burcu Aşk Hayatı

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 24 Aralık 2011 tarihinde yazılmıştır. 2012 Yengeç Burcu Aşk Hayatı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 2012 Yengeç Burcu Aşk Hayatı - Yengeç Burcu Aşk Hayatı Yorumu - Yengeç Burcu Aşk Hayatı 2012


  2012 yılında Yengeç Burcu Aşk Hayatında neler yaşınıcak neler olucak hep birlikte öğreniyoruz arkadaşlar 2012 Yengeç Burcu Aşk Hayatı yorumları sizlerle

  Sevgili Yengeçler 2012 yılında aşk hayatınız temkinli ve dikkatli geçiçek.Özellikle geçmiş yıllarda Bazı Yengeçler evlendi. Aşk ve sosyal yaşam konusundaki bu aktif eğilimler, 2012 de de devam ediyor..
  Jüpiter Yeni arkadaşlıkları gündeme getirecek. Geçmiş yıllarda; eş, arkadaş veya sevgilinin romantik aşk gösterileri veya duygusal paylaşımlar yeterli idi. Artık, bu tür soyut şeylerin dışında, yaşantında daha somut nesnelliklere yer vereceksin.
  İlişkisi olmayan yengeçler ise; kendilerine finansal konularda destek verecek ilişkilere yönelecek. Jüpiterin yenilikleri simgeleyen on birinci evini ziyaret etmesiyle; yalnız yaşayanlar için, ciddi olmayan ilişkiler gündeme gelecek.
  Evlilikle sonuçlanmayan, geçici beraberlikler olacak.

  Yengeçlerin bazıları için ikinci evlilikler gündeme gelse de; bu tür bir evlilik özgürlüklerini kısıtlayacağı için, çok dikkatli ve titiz olmaları gerekmektedir. Çünkü, yaşamınızda arzu etmediğin krizler içine girebilirsin.

  Evlilik yaşına gelmiş gençlerin de ayni şekilde; titiz davranmadan yapacakları beraberlikler de sorunlu geçecektir.Tabiki herşey olumsuz olmayacak sevgili yengeçler sadece dikkatli davranmanız ve mantıklı olmanız sayesinde düzgün beraberliklerde yaşayabilirsiniz.Özellikle Nisan'dan sonra karşısınıza çıkıcak kişilere dikkat edin aradığınız o olabilir!
  24 Aralık 2011
  #1
 2. 2012 Yengeç Burcu Aşk Hayatı Cevapları

soru sor

2012 Yengeç Burcu Aşk Hayatı