12 Ay Taahhütlü Kampanyalar

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 3 Ağustos 2010 tarihinde yazılmıştır. 12 Ay Taahhütlü Kampanyalar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 12 Ay Taahhütlü Kampanyalar

  Başvuru için BASVURU yazıp 7050'ye SMS atan ilk 500 bireysel faturalı aktif hat abonelerimizden biri olun, sizi arayalım, tekliflerimizi anlatalım. Arandıktan sonra, "12 Ay Taahhütlü Kampanyaları"ndan size en uygun teklifin kampanya şartlarını 12 ay boyunca yerine getirmeyi taahhüt ederek Turkcell tarafından gönderilen kısa mesaja onay dönün, kampanyadan faydalanmaya başlayın!

  Kampanya dahilinde kullandığınız teklife ait 12 aylık kampanya taahhüdünüzü yerine getirmezseniz, ilgili teklifin cayma bedeli bir sonraki faturanıza yansıtılacaktır.

  Kampanya 30.09.2010 tarihine kadar geçerlidir.


  Teklifler

  Kampanya kapsamında aşağıda belirtilen tekliflerden sadece birinden faydalanabilir.

  12 ay %25 indirimli kontratlı paket:

  12 ay boyunca Turkcell abonesi olma, "12 Ay Taahhütlü Kampanyalar"ın şartlarını yerine getirme ve mevcut BizBize Hepimiz, Herkesle veya Süper Paket tarifelerindeki konuşma paketlerinden birine üye olma taahhüdü veren Turkcell aboneleri için, paket ücretinin aylık bedeli 12 ay boyunca %25 indirimli olacaktır. 12 aydan sonra paketin aylık bedeli faturaya indirimsiz olarak yansıtılır. 12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi veya paketin iptal edilmesi durumundaTurkcell hizmetleri kapsamında aboneye sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturaya yansıtılır.

  12 aylık kampanya süresi boyunca abone isteğine bağlı olarak ve abone onayı ile bir defaya mahsus alt pakete geçiş ve sınırsız sayıda üst pakete geçiş gerçekleştirilebilmektedir. Paket değişikliği yapıldığında yeni paket üzerinde %25 indirim uygulanmaya devam eder ve 12 aylık taahhüt süresi uzamaz, kaldığı yerden devam eder.

  Kampanyada verilen paketlerin ücretlendirme periyodu ve içeriği abonenin tarifesi ile aynıdır.

  BizBize Hepimiz konuşma paketleri ile ilgili güncel bilgi edinmek için detaylı bilgi.

  Herkesle konuşma paketleri ile ilgili güncel bilgi edinmek için detaylı bilgi.

  Süper Paket ile ilgili güncel bilgi edinmek için detaylı bilgi.
  12 ay kontratlı dakikalar
  12 ay boyunca Turkcell abonesi olma, 12 Ay Taahhütlü Kampanyaların şartlarını yerine getirme ve bu tekliften yararlanma taahhüdü veren Turkcell aboneleri aşağıdaki seçeneklerden birinden yararlanabilmektedirler. 12 ay sonunda abone, içinde bulunduğu tarifeden ücretlendirilecektir. 12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması veya faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi durumunda, seçilen konuşma seçeneğine göre Turkcell hizmetleri kapsamında aboneye sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturaya yansıtılır.


  • 12 ay boyunca her ay yurt içi şebeke içi 180 dk konuşma seçeneği
  • 12 ay boyunca her ay yurt içi her yöne 120 dk konuşma seçeneği
  • 12 ay boyunca her ay yurt içi şebeke içi 120 dk konuşma seçeneği
  • 12 ay boyunca her ay yurt içi her yöne 90 dk konuşma seçeneği
  • 12 ay boyunca her ay yurt içi şebeke içi 60 dk konuşma seçeneği
  Verilen ücretsiz dakikalar 3. şahıslara transfer edilemez. Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez. Ay içinde verilen tüm dakikalar kullanıldıktan sonra abone kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.
  Diğer Detaylar

  • Tüm tekliflerde 12 aylık kampanya süresi dolmadan, abone isteği ile teklife özel cayma bedeli yansıtılarak kampanya iptali yapılabilmektedir.
  • Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  • Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  3 Ağustos 2010
  #1
 2. 12 Ay Taahhütlü Kampanyalar Cevapları

soru sor

12 Ay Taahhütlü Kampanyalar

Alakalı Aramalar:

 1. turkcell 12 ay taahhütlü kampanya iptali

  ,
 2. turkcell 12 ay taahhütlü hat iptali