% 100 düşünce gücü

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, ozan güneri üyesi tarafından 3 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır. % 100 düşünce gücü hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. % 100 DÜŞÜNCE GÜCÜ  İnsan kendinin en büyük düşmanıdır. Her sorunu Kendini - Yönetmeyle çözümlemek mümkündür.
  Başlangıçta düşünce, cenneti ve dünyayı yarattı. Bir düşünün çevrenizde gördüğünüz herşey önce bir fikirdi. Her birimiz Evrensel Zekanın birer fikri ürünüyüz. Dünya ve içerdiği herşey düşüncenin ürünüdür. Işık gökgürültüsünden, düşünce de eylemdem önce gelir.
  Yazara göre herşey bilinçaltından kaynaklanır. Mesela hastalığın sebebi soğuk almak değil, soğukta kalınca hasta olunacağına inanmaktır.Psikolojik olarak doğru, fakat bilimsel olarak yanlış bir teori.Bilinçaltı, genel kurallardan yola çıkarak yargıda bulunabileceği için, siz bilinçli olarak emir değiştirene kadar beklemek zorundadır.Bilinçli olarak düşünülen her düşünce, bilinçaltını etkiler ve bu etki, düşüncedeki güç ve arzunun derecesine göre eyleme dönüşür. İnsan biliçli olarak düşünebildiği, güvenle beklediği ve mümkün olduğuna inandığı şeyleri yapabilir.Evren sınır koymaz biz inançlarımızla sınırlarız kendimizi.
  3 Nisan 2012
  #1
 2. % 100 düşünce gücü Cevapları

soru sor

% 100 düşünce gücü