1 numara!

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 25 Nisan 2008 tarihinde yazılmıştır. 1 numara! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 4 maç ceza almıştı
  FORTİS Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Lincoln’le kapışan ve 4 maç ceza alan Volkan Demirel, bu olayın gündeme taşınması üzerine, “Maçın tansiyonu, her Galatasaray-Fenerbahçe buluşmasında olduğu gibi zaten yine çok yüksek olacak. Bu 90 dakika, puan durumu açısından ligin belki de en önemli maçı haline geldi. Bütün bunlar maçı çok daha özel hale getiriyor. Bir de bunların yanına başka şeyler ekleyerek havayı ağırlaştırmanın, ortamı daha da germenin gereği yok” dedi.
  ‘Kazanmak istiyoruz’
  Sözlerini “Biz futbolcuyuz ve sadece sahada işimizi yapmalıyız” diye sürdüren milli kaleci, “Bunun dışında kafamızı başka bir şeye yormuyoruz. “Bu maçtan çıkacak sonuca göre, belki de şampiyon belirlenecek. Yani sahaya çıkan herkes, bütün bir sezonun ağırlığını bu maçta hissedecek. Fenerbahçe olarak, klasmanda küçük de olsa bir avantajımız var. Ancak biz bunu dikkate almadan galibiyet için sahaya çıkacağız. Herkesin kafasında bu maçı alıp rahatlamak var” görüşünü dile getirdi.
  25 Nisan 2008
  #1
 2. 1 numara! Cevapları

soru sor

1 numara!