05 eylül 2010 terazi

İsimli konu WH 'Terazi' kategorisinde, ozan güneri üyesi tarafından 5 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır. 05 eylül 2010 terazi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 05 eylül 2010 terazi  Küçük hediyeler ve sürprizler size tuhaf gelmesin, genelde moralinizin iyi olduğu bir devre geçireceksiniz, çevrenizde bir şenlik havası esiyor ama tabii ki bazı Teraziler için geçerli. Özellikle de ilk on günlük dönemde doğanlar için. Özel ilişkilerinizde ve aşkta mutluluk yaşayacaksınız ve bunun yanında iş ve mesleki yönden küçük başarılar sizi bekliyor. Hem genel hem karşı cins ilişkilerinizde şanslı olmanıza rağmen bunları değerlendirmekten uzak kalıyorsunuz. Yalnız bir kadınsanız kendinizden yaşlı fakat çok dengeli bir erkekle tanışabilirsiniz. Alacağınız davete uymamanız iyi sonuç vermeyebilir. Eski alışkanlıklarınızın yavaş yavaş değiştiğini görebilirsiniz. Aşırı tutucu yanlarınızın bu dönemde oldukça azaldığını görmek sizi şaşırtmasın.
  5 Eylül 2010
  #1
 2. 05 eylül 2010 terazi Cevapları


 3. Hediyeler tuhaf gelmez:D erkek arkadşaım gelicek ondan alıcam hediyelerimi:Devet il 10 gün içinde doğdum:Devet çok şükür mutluyum işle alakalı sorun yok her geçen gün kendime bişeyler katabiliyorum.
  tutucu yanlarım inş. azalır takıntılıyımdır bişeyi istiyosam yapmak isterim ve er geç yaparım:-)

  teşekkürler:D
  5 Eylül 2010
  #2
soru sor

05 eylül 2010 terazi