YotaPhone 3, Eylül Ayında Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor!

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 26 Ağustos 2017 tarihinde yazılmıştır. YotaPhone 3, Eylül Ayında Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor! hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Rec0

Rec0 Yönetici

Arka ve ön yüzeyinde de ayrı ayrı ekranlara sahip olacak olan Çin üretimi YotaPhone 3 cihazı önce kendi ülkelerine ardından diğer ülkelerin pazarlarında satışa çıkacak.

Geçtiğimiz dönemlerde YotaPhone firması, böyle bir cihaz üreteceklerini ve satışa çıkaracaklarını duyursalar da net bir tanıtım tarihi vermemişlerdi.

İlk görsellerinin basınla paylaşılmasından sonra YotaPhone 3 cihazını Eylül ayında kendi ülkelerinde satışa çıkaracaklarını duyuran firma yetkilileri, Çin'in ardından da diğer ülkelerin pazarlarına giriş yapacaklarını belirttiler.

YotaPhone 3 Özellikleri
    5.5 inç bir ekrana sahip olacak olan YotaPhone 3 cihazı Samsung firmasının AMOLED ekran teknolojisini kullanacak ve kendi ülkelerindeki internet satışı üzerinden 600 Dolarlık bir fiyatla satışa çıkaracak.

Çift ekranlı bir cihazın kötü duracağı düşüncesine sahip olan çoğu kullanıcının görselleri gördükten sonra fikirlerinin değiştiği görülüyor. Görsellerinde oldukça şık duran bu cihaz 12 megapiksel ön kamera ve 13 megapiksel arka kamera seçenekleriyle birlikte gelecek.

Çift SIM kart girişi ve çift parmak okuyucu özellikleri ile birlikte satışa çıkacak olan cihazın Snapdragon 625'i bünyesinde bulundurduğu firma yetkilileri tarafından belirtilmişti.

YotaPhone 3 cihazında 4 GB RAM depolama alanı ve 64 GB hafıza boyutu da bulunacak. Android Nougat işletim sistemiyle satışa çıkacak olan cihazın Android Oreo işletim sistemini alıp almayacağı konusuna firma yetkililerinden her hangi bir bilgi gelmedi.
    26 Ağustos 2017
  2. YotaPhone 3, Eylül Ayında Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor! Cevapları

soru sor

YotaPhone 3, Eylül Ayında Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor!