Upwatch Saat

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, social35 üyesi tarafından 4 Eylül 2017 tarihinde yazılmıştır. Upwatch Saat hakkında bilgi ve tartışmalar.

?

Hangi saat sizin için daha iyi

 1. dijital

  oy sayısı 1
  100,0%
 2. led

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. Saat insanlığın zamanını etkili kullanmaya başladığı andan beridir yüzlerce yıldır kadın, erkek herkesin en vazgeçilmez aksesuarlarından biri halinde aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Zamanın gerektirdiği ölçüde model ve malzeme kullanımında değişen teknolojilerle beraber bir dizi değişiklik de olmuştur. Saat günümüzde artık çocuktan, yaşlıya herkesin kolunda bulunan en standart aksesuarlardan biri halinde.

  Teknolojinin Saatle Buluşması
  Led ekran teknolojisinin ilk kullanıldığı yerlerden biri olan dijital saatler 80'lerden beridir hayatımızın içinde, bir dönem dijital saat unutulmaya yüz tutmuş olsa da son dönemlerde vintage akımıyla beraber yeniden insanların hayatlarına girdi.

  Led Ekran Saatler
  Led ekrana sahip olan saatler. Daha çok gençler arasında yaygın bir türdür. Ekranı dokunmatik olan led saat, siyah bir cam ekrana sahiptir. İstenilen özelliklere göre tasarlanabilir yapılara sahip olan led saatler gayet şık ve teknolojik ürünlerdir.
  Son düzenleme: 5 Eylül 2017
  4 Eylül 2017
  #1
 2. Upwatch Saat Cevapları

soru sor

Upwatch Saat