Radyotasyon - Ücretsiz Radyo Dinleme Programı

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, yavuzsanar üyesi tarafından 1 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Radyotasyon - Ücretsiz Radyo Dinleme Programı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]
  İnternet üzerinden yayın yapan yüzlerce radyo kanalını bölge ve türlerine göre ayrılmış halde bünyesinde barındıran Radyotasyon, kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş özellikleri ile radyo severlerin rahat bir şekilde radyo dinlemesini hedefleyen ücretsiz bir masaüstü programıdır. Sürekli olarak radyo yayın adresleri güncellenir ve radyo sayısı artarken, istenilen radyo kanallarının kullanıcı tarafından rahatlıkla radyo listesine eklenilebilmesi mümkündür.

  AAC, AAC+, MP3, WMA, WMV ve HLS formatlarını destekleyen Radyotasyon, bu formatlar da yayın yapan radyo kanallarını kesintisiz dinlemenize olanak tanır. Favori Radyolar ve Radyolar olarak iki ayrı kısımdan oluşan program, tüm radyoların eklendiği ve listelendiği Radyolar bölümünden istenilen radyoların favori radyolara eklenebilmesini sağlayarak kullanıcıların isteğine göre kişisel favori radyolar listesi oluşturmasına imkan verir.

  Kolay erişilebilir ve hızlı arama özelliği ile yüzlerce radyo arasından radyo adı, bölge veya tür kriterlerine göre arama yapabilir, bölge kriteri altında yer alan yerli ve yabancı, tür kriteri altında ise 70s/80s/90s, Arabesk, Dini, Genel, Haber, Jazz, Klasik, Nostalji, Pop, Rap, Rock, Slow, Spor, TSM, Türkü seçeneklerine göre radyoları listeleyebilirsiniz.

  Amacı itibariyle uzun süre çalışmasına uygun olarak algoritma uygulanmış, aktif kullanım dışında ekran üzerinde kapladığı alanı küçültebilmek adına Portatif Görünüm özelliği eklenmiştir. Portatif Görünüm ve Tam Görünüm arasında kolaylıkla geçiş yaparak programı esnek bir biçimde kullanabilirsiniz.

  RDS (Radio Data System) sistemini aktif kullanan radyo yayınlarında radyo dinlenirken radyoda çalan şarkı bilgileri (RDS), Radyotasyon tarafından algılanarak kullanıcıya görüntülenme, kopyalama ve Google ile arama aşamalarında kullanılabilir. Kullanıcıların isteğine göre değiştirilebilen diğer tüm özellikler Ayarlar penceresinde bulunmaktadır.

  Programın indirme adresi : http://www.fenesoft.com/downloads/radyotasyon.exe
  1 Ocak 2017
  #1
 2. Radyotasyon - Ücretsiz Radyo Dinleme Programı Cevapları

 3. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  Merhabalar Fenesoft yazılım sitesi sizin mi?
  1 Ocak 2017
  #2
 4. hayır maalesef, yazılımlarını paylaşıyorum sadece forum kurallarına uyarak :)
  1 Ocak 2017
  #3
 5. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  Reklam mı acaba diye ikilemde kaldım bende. Hayırlı forumlar. :)
  1 Ocak 2017
  #4
 6. yok hayır, teşekkürler :)
  1 Ocak 2017
  #5
  ●ŚOП İKλZ● bunu beğendi.
 7. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  güzel konular paylasiyorsun tesekkürler
  2 Ocak 2017
  #6
 8. Rec0

  Rec0 Yönetici

  GüzeL PayLşim Teşekkürler Yükledim kullanıyorum Böyle Konuları Bizimle Paylaşa Bilirsin..

  [​IMG]
  2 Ocak 2017
  #7
 9. teşekkür ederim arkadaşlar beğenmenize sevindim, elimden geldikçe ücretli-ücretsiz yerli bu tarz yazılımları paylaşacağım.
  3 Ocak 2017
  #8
soru sor

Radyotasyon - Ücretsiz Radyo Dinleme Programı