PDF Belgelerinin Şifresini Nasıl kırılır ? Çözümü

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, YλяCλη üyesi tarafından 4 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. PDF Belgelerinin Şifresini Nasıl kırılır ? Çözümü hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  [​IMG]

  PDF Belgelerinin Şifresini Nasıl kırılır ? Çözümü

  Arkadaşlar rar ve zip dosyaları şifrelendiği gibi word, excel ve pdf belgeleri de şifrelenebiliyor. Bu yazımızda pdf belgelerini konu aldık…

  Pdf belgesini bir şekilde unuttuk yada arkadaşımız unuttu ne olacak şimdi ?

  Mevcut belgenizi yazıcıdan çıktı alamayacak, görüntülenmeyecek ve üzerinde değişiklik yapamayacaksınız !!!

  Peki çözümü nedir ??

  Yardımıza Simpo PDF Password Remover programı koşuyor..

  İndirmek için TIKLAYIN
  [​IMG]

  Temel Özellikler:
  Simpo PDF Password Remover PDF Password kaldırmak için mükemmel bir uygulamadır. Bu PDF Password Remover ile kolayca kullanıcı ve şifre sahibi kaldırmak, ya da PDF dosyaları yazdırma, kopyalama ve düzenleme kısıtlamaları. Hatta şifreli PDF’leri desteklenmektedir.
  PDF Kullanıcı Şifre Kaldır.
  doğru öncelikle kullanıcı şifresini girerken Simpo PDF Password Remover kolayca PDF dosyası kilidini açmak için kullanıcı şifresini kaldırabilirsiniz.

  PDF de ki Kısıtlamalar çıkarın.
  Birçok PDF kullanıcı yazdırma, kopyalama ve düzenleme PDF belgesi şifrelemek için şifre sahibi ayarlamak için kullanılır, bu durumda, PDF kısıtlamaları (şifre sahibi) kaldırmak için bu aracı kullanabilirsiniz.

  Çıkış PDF ve Değiştir Meta sabitleyin.
  Bu PDF şifre sökücü, aynı zamanda, güçlü 128bit RC4 ve AES şifreleme ile çıkış PDF güvenli parola sıfırlama sağlar, size çıkış PDF dosyalarının meta verilerini değiştirebilir.

  Toplu PDF belgelerinin şifresini kırın.
  değerli zamandan tasarruf etmek için, Simpo PDF Password Remover PDF dosyaları bir toplu ithal ve bir anda şifre ve kısıtlamaları kaldırarak.
  4 Ocak 2017
  #1
 2. PDF Belgelerinin Şifresini Nasıl kırılır ? Çözümü Cevapları

soru sor

PDF Belgelerinin Şifresini Nasıl kırılır ? Çözümü