O Onu sevdiğimi Bilmiyor...

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, ADINLAR üyesi tarafından 15 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. O Onu sevdiğimi Bilmiyor... hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. O Onu Sevidğimi Bilmiyor..
    Söylesem Ürkütmüş Olurum, ben Onu Seviyorum Ama cesaretim bunu Söylemeye yetmiyor..
    Ona Bir Kelime Söyleyecek Olsam hep Boğazımda Düğümlenir Konuşamaz Olur Adeta Sara Hastası gibi kitleniyrum Onun Sihirli Sözcükleri Beni Ayıltıyor her Zamn "Neden sustun" Diyincce Kendime gelebiliyorum ben Onu Sadece Sevdim Neden Bu Çok Anormal geliyor bana...
    Bir Gün Onu Sınıfta Yalnız Gördüm Ona Bakacak Olsam Mutlaka Bir şeyler Anlar Diye Bakmadan Konuşmalıydım..Ona Merhaba ne Yapıyorsn tek başına dedm yalnızlığımı Sorguluyorum dedi Ona yalnız Olduğunu hissetmiş Olabilirsin Ama ben Varım Dedim Bana Şunları Söyledi..
    Ben Birini Seviyorum Ama Çoçok benden Kaçıyor Bana O KAdar İlgisiz Ki Ona Bunu Söylediğimde Adeta Yıkılırım Dedi...
    O An Başımdan Sıcak Sular Döküldü Sandım...
    Benim Canımdan Çok Sevdiğim Ölüme Son Adıma Kalsamda Onu Tercih Edeceğm Bir Tanem Bana Bunları Söylüyor...
    Bir An Ona Şunları Söyler Gibihydim...
    Sevdiğin her Kimse Onu Bundan Mahrum etmen Haksızlık İnsan Ömrünün Ne Zman tükeneceği belli Değil Kaderi Görmek O Kdar Kolay Değil Dedim.. Bana Baktı sanki Bana Konuşma Der Gibi..
    Ona BAkmayı Denedim Bakmam İle beni Öpmesi Bir Oldu ...
    Hem sevinmiştim hem Şaşırmıştım O kdar Karmaşık Duyguları Kaldıramadım İçimden Bir Ses
    "Bırak Dağınık Kalsın"dedi Biraz sonra Benden davranışı için Özür Diledi bana Seninde beni Sevdiğini Sanmıştım Özür Dilerim Diye Konuştu bende Ona Seni Seviyorum diyemedim Şaşkınlığım O kadar Belli oluyordu Ki Dilim Benden göçüp Gitmişti Her Gün Kendi Kendime Yüzlerce Kez Söylediğim Sözcükler Dilimden Çıkamadı Biran Ona Sarıldım Hayatta Göremeyeğim ve SAnırım Bir daha Hiç Bir yerde Göremeyeceğim O Sıcaklığı Hissettiğimde Kendime Gelebildim Ona Şu Sözcükleri Söyledim.."Senin beni Sevdiğini Söylediğin Anda Kendimi Kaybettim Kendimi Zor Toparladım bna Ağır geldi be Canım" Dedim beni Bir Daha Öptü bana...
    Sen benim İlk Sevgilin Bende Senin Son Sevgilim Olacam Sevgilim Dedi..
    Onunla Olduğumda Dünya umrumda Değildi Sanki Bulutlar Üzerinde Uçuyordum..
    Aradan 6 Ay Geçti Onu Tek Başına Gördüm Bir Gün Yavaşça yaklaştım Yanağına Bir Öpücük Kondurdum.. Pek mutlu görünmüyordu..Anlatmayacağını bildiğim İçin hiç Sormadım Ona Bir yerlere Gitmeyi Teklif ettim Her Yeri Söylememe Rağmen Mutsuzdu...
    Bir An durdu Benim Gözlerime baktı "Aşkım" Dedi Beni ne Kdar Seviyorsun Bende "Bir İnsan Oğlunu Düşünemeeyeceği Kadar Çok" Dedim Bana Sarıldı Onun Bu İlginç Hareketlerin Anlam Vermedim..Bir An Gözünden Bir Damla Yaşın Aktığını Fark Ettim o Gün onu yalnız Bırakmadım Evine bıraktığımda eve Geldim uyuyamaadım Sabaha kadar hiç uyuyamadım ..Ertesi Gün onu gördüğümde Tuhaflığı hala Koruyordu Kendini bu Durumdan Çok Rhatsız Oluyordum..Benim Yüzünden Gülüklerle İnsanı Hayaller Dünyasına Götüren Sevgilim Artık ondan eser Yoktu...
    16 gün Geçti Artık Mutluğun ne Olduğunu hissedemiyordum Anlayamıyordum..O duygudan mahrum Kalmış bir üşüyen kuş Gibi Mutluluğa muhtaçtım..
    bir SAbah Yine onunla Yürüyüşe Çıktım Ona Bulunduğu Durumu Söyledim. Sana Öyle Geliyor Dedi..
    Ben Dondurma Alıp geliyorum Dedim.. Geri Döndüğümde caddede Bir Kalabalık ortam Olduğunu Farkettim orda Olacağını Düşündüm.Biraz Sonra Yaklaştığımda Kanlar içinde Yatan Sevgilimi Görünce Acı Bir çığlık attım İçimde.. Nefesim Daralıyor Kalbim Sıkşmaya başladı...onu hastaneye Ellerimde Götürdüm.. Sürekli bana Seni Seviyorum Diye Sayıklıyordu..
    Onu Hastane kapısına Götürdüğümde Gözlerini Açtı Bana Baktı aşkım Beni unutma Olur mu seni Seviyorum.. Dedi Ve Bir An Bilincini Kaybettiğini anladım kedimi Tutamadım Ağlamaya Başladım Gözlerimden Kaynarcasına Kan gibi Göz yaşı Akıyordu
    Her Gün Gördüğüm Gözlerine bakıp Hayaller ülkesine Uçtuğum Bir Tanecik hayatımmın Anlamı Artık Yok olduğunu Anladığımda Bir Daha Çığlık Attım içimde..,
    Onu Göremediğim her Gün İçin İsyan Ediyorum Kader Diyip Geçemiyorum Bunu Bir oyun Olduğunu Bir Şaka aOLduğunu Söyleyen Sözcüklere Muhtaçtım biri Bana Şaka Olduğunu Söylesin Dedim Ben na Yardım Edemedim ona Gitme Diyemedim Hepsi Benim Suçumdu Eğer Onu Yalnız Bırakmasaydım Bunlar Olmayacaktı..Benim Yüzümdendi Onu Yeterince Sevemedim.. Ona Doyamadım Allahım...diye yalvarıyordum..
    Kendimi Affetmeyeceğim...Son günlerim ...
    15 Ocak 2011
  2. O Onu sevdiğimi Bilmiyor... Cevapları

3. Güzel bir hikaye, ama "sera" değil "sara" olacak o hastalık, maalesef.
    Her neyse konu bu değil, acıklı bir hikaye, başarılar..
    15 Ocak 2011
  4. Taşekkürler Düzeltiyorum..
    15 Ocak 2011
  5. başarılar;)
    17 Ocak 2011
  6. YλяCλη

YλяCλη Yönetici

Başarılar dilerim:tamam:
    17 Ocak 2011
  7. Teşekkürler ..
    22 Ocak 2011
  8. bencede güzel gerçekmi?
    22 Ocak 2011
  9. başarılar..
    24 Ocak 2011
  10. Kısmen Gerçek..
    31 Ocak 2011
  11. acı fakat güzel tebrikler

acı ve güzel tebrikler
    8 Şubat 2011
  12. güzel bir hikaye olmus ama kanlar içinde yattığı yazıyor ne oldunu yazmamışsın
    8 Şubat 2011
  13. Öncelikle teşekkürler
    nedeni Kaza Oldu
    15 Şubat 2011
soru sor

O Onu sevdiğimi Bilmiyor...

Alakalı Aramalar:

1. onu sevdiğimi bilmiyor

,
  2. sevdiğimi bilmiyor

,
  3. sevdiğin kişi senin onu sevdiğini bilmiyor