Kova burcu ve cinsellik

İsimli konu WH 'Kova' kategorisinde, BenJAMİN TM® üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Kova burcu ve cinsellik hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. KOVA KADINI


  Bir Kova kadını için en ideal takma isim "buzlar kraliçesi,"dir. Cinsel bir nesne olarak algılanmaktan nefret eder. Onun yüksek standartlarına uymak kolay değildir. Soğuk, mesafeli ve ulaşılması imkansız görünür ama aslında bu tavırları, özgürlüğünü sevmesi, kıskançlıktan nefret etmesi ve kimseye bağlanmak istememesinden kaynaklanır.

  Onun için bir şeyin seksi olması, her şeyden önce ilginç, sıra dışı ve denenmemiş olmasına bağlıdır. Kova kadını ile birlikte olacak erkeğin son derece açık fikirli olması şarttır. Yoksa ilişki uzun süreli olmayabilir. Acele ettirilmekten hoşlanmaz. Eğer ilk buluşmanızsa, gecenin yatakta noktalanmasını beklemeyin; çünkü bu olmaz. İkinci buluşmayı da uzun boylu bir beraberliğin başlangıcı olarak görmeyecektir. Ona tek gecelik bir kadın gözüyle bakmadığınıza ikna olmalıdır. Çekici, eğlenceli ve yaratıcı olmasına rağmen inatçıdır da.

  Aşka ve arkadaşlığa duyduğu güçlü ihtiyaçtan dolayı, karşı cinsi çok çekici bulur. Ancak Kova kadını mükemmel ilişkinin peşindedir. Bu yüzden, karar vermekte büyük güçlükle karşılaşır. Geç yaşta evlenme eğilimi sizi şaşırtmamalı. Bir erkekten beklediği, ona kendini kadın gibi hissettirmesidir. Güzel şeyleri sever, insan vücudunun her parçası da buna dahildir. Çıplakken ne kadar güzel göründüğünü ona söylemeyi ihmal etmeyin. Kova kadını takdir edilmekten hoşlanır.


  KOVA ERKEĞİ


  Bu erkek ile ilk temas akıl yoluyla olmalıdır. Cazibenize kapılmadan önce size saygı duyması gerekir. Entelektüel düzeyde ilgisini çekebilirseniz, fiziksel boyuta geçebilirsiniz. Onun ilgisini çeken kadın, güçlü ve zeki fikirlerle dolu, çevresindekilere yön verebilecek bir tip olmalıdır. Utangaç ve pasiftir, ilk hareketi genellikle kadından bekler.

  Bu erkek için tutku, arkadaşlıkla iç içedir ve arkadaşlık da gecenin bir vaktinde olabilecek bir şey değildir. Merakını uyandırın ama gizemini bozmamaya dikkat edin. Onu meraktan çıldırtırsanız, ilgisini çekmiş olursunuz. Onu sürekli düşündüren ve meraklandıran kadınlarla yeniden görüşmek için fırsat kollayacaktır. Yeni ve alışılmadık şeylere her zaman ilgi duymasına rağmen özünde sadıktır.

  Sık sık flört etse de bu, bilinmeyen şeylere duyduğu meraktandır. Kova erkeği aşkta ince yaklaşımlar cevap verir ve çok duygulu olabilir. Cinsel açıdan çok yaratıcıdır. Frijit bir kadın bu erkeğin sevgilisi olursa, uzun süre frijit kalmaz! Kolayca aşık olabilir ama evlilik için tereddüt edecektir. Ağzınıza düşmüşse büyük bir balık yakaladığınızı fark edeceksiniz. Kova erkeği zeki, kibar, canlı ve anlamlı bir insan, insan karakterleri hakkında iyi bir yargıçtır. Bu kişi ile birliktelik çok heyecan verici olabilir.
  30 Kasım 2007
  #1
 2. Kova burcu ve cinsellik Cevapları

 3. paylaşım için teşşekürler...
  21 Mart 2008
  #2
 4. Geç yaşta evlenme eğilimi sizi şaşırtmamalı....
  demek bundan he burcumdan kaynaklı yani :)
  paylaşım için sağol kardeş
  28 Mart 2008
  #3
 5. bana uymuyor
  28 Mart 2008
  #4
 6. Utangaç ve pasiftir, ilk hareketi genellikle kadından bekler.
  ahanda ben:muha::muha:
  3 Nisan 2008
  #5
 7. kardesim sana katılıyotum bende genelde kadından beklerim ama o bşy yapmassa ben atılırım wala :D
  paylaşım için tşk...
  12 Nisan 2008
  #6
 8. bana pek uymuyor
  13 Nisan 2008
  #7
 9. saol ):):).9.9.99
  23 Nisan 2008
  #8
 10. kadın vardır ev yapar kadın vardır ev yıkar:Dsex bana sonradan eklenmiş:P
  14 Mayıs 2008
  #9
 11. kova erkeğini çok küçümsüyorlar ya delikanlı kovayı:D
  14 Haziran 2008
  #10
 12. Gzl paylşm . ThanXss ;)
  1 Kasım 2008
  #11
 13. kendimi yeiden kesfettım
  30 Kasım 2008
  #12
 14. hepsı dogru deıll tsk paylasım ıcın
  23 Ocak 2009
  #13
 15. :tamam:Paylaşım İçin Saol Güzel Şöle Bir Düşününce Doğru Yani :-)
  11 Eylül 2009
  #14
 16. tşkr..kıskaç değidrr uymuoo özürlükk uyuyo kimseye bağlıı deilldee uyuyoo..geneldee bilim adamlarının burçları kovaaymşş.çünkü kovaa insanlarıı çokk zekii oluyorlrmşş...AYNI BN YANİİİ:D
  28 Aralık 2009
  #15
 17. özgürlüğüme düşkün olduğum içn başıma gelmeyen kalmadı zaten:D demek bu burcumun özeliğiymiş. bide ben kendimi çoğu zaman çözemiyorum ruh halim sürekli değişiyo bu sizdede oluyomu.S yoksa türümün tek örneğimiyim
  24 Şubat 2010
  #16
 18. bir koc olarak bir kova kadiniyla yasadigim tecrubeyi anlatiyim.
  universitenin ilk gunu, sinifa girdigimde dikkatimi ilk ceken kiz oydu,
  Basta sevgilisi oldugunu instagram vs. ogrendim ve uzak durdum. Sevgilsinden ayrildigini ogrendigim andan yapistim. Ilk gorusmemizden sonra artik aksam vakti nereye cagirsam geliyordu, ozgurlugu gercekten seviyordu. En son bir arkadas ortamina girdik 4. bulusmamiz falan. Ikimizre iki bira indirdik , Sonra tavirlari gizemi bi hosuma gitmeye basladi. Ama onun sorumsuz davranislari benim kiskancligim sayesinde iliskimiz 1 ay icinde bitirdi. iyiye gitmedigini anladigim anda bitirdim iliskiyi. Ama arkadas ortaminda gorusmeye devam ettik. Sonra dayanamadik yine cikmaya basladik. Sonra bi gun ikimizde birbirimizin mesajlarina gec cevap vermek icin caba gostermeye basladik, kovalayan olmamak icin. Bu iyice aramizi soguttu en son ayrildik hatta kustuk. Son zamanlarda yine baristik, ama arkadasiz sadece. O zamanlwr burclara inanmiyordum simdi inaniyorum acaba onu tekrar bana asik edip bu sefer herseyin daha kusursuz olmasini saglayabilirmiyim acaba?
  Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2016
  30 Aralık 2016
  #17
soru sor

Kova burcu ve cinsellik

Alakalı Aramalar:

 1. kova burcu sexte nasıldır

  ,
 2. kova kadını sexi severmi

  ,
 3. kova erkeği sexde ne ister

  ,
 4. kova burcu sex,
 5. kova kadını sexi sever mi