Kova Burcu Nisan 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Kova' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Kova Burcu Nisan 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=3] Kova Burcu Nisan 2012 Yorumu
  [/h]
  Bu ay rahat ve çekici tavırlarınızla kendinizi çok rahat ifade edeceğiniz ve hayatınızı kendi isteklerinize göre yönlendireceğiniz bir gün geçireceksiniz. Zorlandığınız alanlarda şans ve ilham perisi omuzunuzdaymış gibi bir hisse kapılabilirsiniz. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor. Bu dönem iletişiminiz fazlasıyla artacak, yapmak istedikleriniz için harekete geçeceksiniz sevgili kovalar. İş alanlarınızda etkili, lider, atak ve cesur yönlerinizi sergilemeye başlayabilirsiniz. İşleriniz konusunda atak olacaki yerinizde duramayacak, yaşam canlılığınızla hareket edeceksiniz.
  Nisan ayında reklam, satış, pazarlama, yayıncılık alanlarınızda eskide kalmış ama konuşulmuş bir iş gündeme gelebilir. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Yine yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi arttırabilirsiniz. Bu ay içerisinde ticaretle ilgili bir işiniz varsa dikkatli adımlar atmalısınız, merkürün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın. Yine de satış, pazarlama, reklam, yayıncılık alanlarında yenia dımlar ve şanslar yakalayabilirsiniz.

  Merkür para evinize geçerek bu alanlarınızda gerileyecek. 04 nisana kadar para konularında yeni başlangıçlardan sakının ve çok alışveriş yapmamaya özen gösterin.Ayrıca iletişim konularında beklenmedik etkilere sahip olacaksınız. Farklı, sıradışı olan işler, konular ve insanlar dikkatinizi daha fazla çekebilir.
  25 Mart 2012
  #1
 2. Kova Burcu Nisan 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Kova Burcu Nisan 2012 Yorumu