Kova Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

İsimli konu WH 'Kova' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 2 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Kova Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kova Burcunu Mart 2012 de neler bekliyor


  Mart ayına iş, hizmet veya sağlık alanlarınızın uğraşılarıyla giriş yapacaksınız Sevgili Kovalar

  Bu ay,
  yakın çevrenizin hayatında beklenmedik değişiklikler meydana gelebilir. Bu değişimler sizinözel hayatınıza da olumlu yansıyacak. 9 Mart'tan sonra para kazanımlarınız ve maddi konular için mantıkla davranacağınız ve bu alanlarda gelişmeler yaşayacağınız bir ay olabilir. Sorunlarınıza çözümbulmak kolay olacak. Bu dolunay, en çok özelhayatınızı ve ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili konular sizin düzeninizi bozabilir veya ilişkinizde bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İş alanlarınızda bazısonuçlara ulaşabilirsiniz.


  14 Mart itibarıyla, 3 haftalık dönem içinde
  yakınçevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerlekarşılaşabilirsiniz .Venüs koç burcunda lider ve huzursuz tavırları ön plana çıkartacağından, sevdiklerinize karşı baskın ve anlayışsız tavırlar sergileyebilirsiniz. Girişken ve lider tavırlarınız bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda size yeni kapılar açabilir. Yine bu ay Satürn sizin yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret, medya ve uzak akrabalar evinizde evinizde gerilemeye başlayacak.Özellikle iş ortamlarınızda yerine getirmek zorunda olduğunuz sorumluluklarınızda bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Geleceğinize yönelik işlerinizde istediğiniz sonucu almakta zorlanabilirsiniz.
  2 Mart 2012
  #1
 2. Kova Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu Cevapları

soru sor

Kova Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu