Koç Burcu Nisan 2012 Aylık Yorumu

İsimli konu WH 'Koç' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Koç Burcu Nisan 2012 Aylık Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=3] Koç Burcu Nisan 2012 Aylık Yorumu
  [/h]
  Sevgili Koçlar 2 ve 4 Nisan tarihlerinde önemli görüşmelerde, konuşma veya anlaşmalarda sorunlar yaşayabilirsiniz. İnsanları yanlış anlamaya ve alınganlık yapmaya meyilli olacaksınız. Ne yaşarsanız yaşayın olayları fazla abartmayın. Bu dönem yanlış anlaşılmalara müsait olabilir, iş ve hizmet alanlarınızda ve yakın çevre, iletişim konularında sıkıntı ve zorluklar çekebilirsiniz. İyi habere gelecek olursak, bu hafta tüm hafta boyunca jüpiter ve plütondan olumlu etkiler altında olacaksınız. İş ve kariyer alanlarınızda parasal konularda önemli bir şans veya güç elde edebilirsiniz.
  8 Nisan'dan sonra özellikle dış ortamlara ve yabancılara, seyahatlere dayalı işleriniz devreye girebilir. Bu ay, elinize güzel bir miktar para geçebilir. Para kazanımlarınız artacağı gibi güzel objelere ve eşyalara para harcamanız da otomatikman artabilir. Kariyerinize alacağınız olumlu açıyla güzel bir iş teklifi veya var olan işlerinizden güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca , iş hayatınız fazlasıyla yoğun olabilir., arkadaşlarınızla güzel planlar devreye girebilir.Geleceğinize yönelik hayallerinizi sevdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşmanız ve hayata aynı pencereden bakmanız, kendinize olan güveninizi arttıracak.

  1 ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak.

  15 Nisan'dan sonra geçmiş dönemden kalan, hayata geçirilmemiş veya yarım kalmış bir iş yeniden konuşulabilir. Taraflı düşünmeye meyilli olacağınızdan şartları iyice gözden geçirmeye özen gösterin. Bu ay boyunca, girişimleriniz adına şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kişiliğinizin başarıya odaklı yönlerini ortaya çıkarmalı, rekabet etmekten korkmamalısınız.

  Yeni başlangıç ve kararlarınızı bu dönem içinde yapmaya çalışın.24 Nisan tarihinde doğru farklı, sıradışı ve değişik olan herşey ilginizi daha çok çekebilir. Bu dönem sonrası geçmiş konu ve olaylara odaklı olabilirsiniz. Geçmiş bazı konular yeniden su üstüne çıkabilir. Yazı işleriyle uğraşanlar için yaratıcılıklarını kullanacakları bir dönem olacak.
  25 Mart 2012
  #1
 2. Koç Burcu Nisan 2012 Aylık Yorumu Cevapları

soru sor

Koç Burcu Nisan 2012 Aylık Yorumu