Koç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

İsimli konu WH 'Koç' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 2 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Koç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Koç Burcunu Mart 2012 de neler bekliyor


  Mart ayına ev, aile ve yuva konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz Sevgili Koçlar

  İş konularında kafanıza takılan konular size yeni kararlar aldırtabilir. İçsel sıkıntılarınızı ve gözünüzde büyüttüklerinizin sizi etkilemesine izin vermeyin. 4 Mart'tan sonra daha enerjik, hareketli ve aktif bir ay sizleri bekliyor olacak. 9 Mart'tan sonra aşk hayatınızda,coçuklarınızla ilişkilerinizde yada yaratıcılık alanlarınızda sorunlar ve hassaslıklaryaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınızın bu birkaç gün sizin sosyal ortamlarınızı ve arkadaşlık ilişkilerinizi etkilediğini düşünebilirsiniz.


  Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Aşk hayatınızda ve özelilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta aceleci ve özgür olsanızda, başkaları ve onların düşünceleri bu 3 haftalık dönem içinde umrunuzda olmayacak sevgili koçlar. Yine 14 Mart itibarıyla, sizin özel hayatınızda, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler evinizde gerilemeye başlayacak olan satürn, önünüzdeki dönem bir takım geri çekilmelere, engellere ve sorunlara işaret edebilir. Yaşadıklarınızı içsel olarak gözlemlemelisiniz.

  Olaylara bilinçle ve temkinle yaklaşmak size kazandırabilir. Cuma günü, kişisel hayatınızda beklenmedik ani verilecek kararlar gündeme gelebilir. Kendinizi, görüntünüzü değiştirmek ve farklı işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz.Özel hayatınızda da önemli kararlar oluşabilir. Bu kararlar anlık olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Ay sonu ise, tamamen kendi özel hayatınıza odaklanacaksınız bu konularda ufak tefek zorlanmalarınız olsa bile, daha keyifli ve rahat etkiler altındasınız.
  2 Mart 2012
  #1
 2. Koç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu Cevapları

soru sor

Koç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu