İkizler Burcu Nisan 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'İkizler' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. İkizler Burcu Nisan 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=3] İkizler Burcu Nisan 2012 Yorumu
  [/h]
  Sevgili İkizler bu ay , bir çok konuda yapmanız gereken bir çok iş olmasına rağmen önemli işlerinizi önemsemeyebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki ve özel hayatınızdaki kişisel sorunlarınızı kafanıza fazlaca takabilirsiniz.Bu ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınız devreye girebilir veya işten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için kendinizi ortaya koyabilirsiniz.
  Çevreniz ve sosyalliğiniz artacak, oturmak ve kendinize vakit ayırmak için boş vakit bulamayacağınız bir dönem olacak.Sosyal ortamlarınızda geleceğinize etki eden yarım kalmış, ertelenmiş konu ve projelerden söz edebilir ve bu alandaki konuşmalarınızı arttırabilirsiniz. Bu ay arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda yeni ve hızlı oluşumları, hayatınıza taşıyacak. Çabuk atağa geçme isteğinizle hareket edebilir, sosyal ortamlarda şansınızı arttırabilirsiniz.

  Bu alanlardaki başlangıçlarınızı bu dönem yapmanız iyi olacak. Nisan ayının son günlerinde kariyer ve iş alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Bu tarih sonrası iş konularında çok dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Önemli başlangıçlardan kaçının ve yapacağınız anlaşmalar varsa gözünüzü dört açın.Ayrıca farklı, değişik ve hoşunuza gidecek bir gün sizleri bekliyor olacak.
  25 Mart 2012
  #1
 2. İkizler Burcu Nisan 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

İkizler Burcu Nisan 2012 Yorumu