İkizler Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

İsimli konu WH 'İkizler' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 2 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. İkizler Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. İkizler Burcunu Mart 2012 de neler bekliyor


  Mart ayına parasal konular ön planda olarak başlayacaksınız Sevgili İkizler

  Hayatınızda önemli radikal değişiklikler yapma isteğinde olacağınız bir gün olacak. Üzerinizdeki bu değişim isteği çevre ve arkadaşlık ilişkilerinize de yansıyabilir.Parasal konularda şanslı ve değişken birpazartesi geçirebilirsiniz, öğleden sonraysa, arkadaşlarınızla kısa vadeli planlarınız devreye girebilir. 6 Mart'da
  yakın çevre alanlarınızda oluşan dolunay, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle yakınınızdaki insanlara önem veremediğinizi ve bu alandaki gerilimleri anlatıyor olabilir. Kafanız bu birkaç gün huzursuz çalışabilir veya siz akraba veya kardeşleriniz arasında dengeyi sağlamak için koşturmalarınızı arttırabilirsiniz.

  Venüs koç burcunda bireysel ve biraz kaba davranmayı öne çıkaracağından, arkadaşlarınızı gereksiz ısrar ve baskın tavırlarınızla
  sıkmamaya çalışın. Neşeli yönlerinizle grubunuzun vazgeçilmezi olabilirsiniz, tabii her konuda lider benim tavrını bir kenara bırakırsanız. Yine bu ay Satürn sizin aşk, çocuk ve yaratıcılık alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Gözden kaçırdıklarınız ve atladığınız konular yeniden gündeme gelebilir. Önünüzdeki bir kaç aylık süreçte aşk ilişkilerinize karşı ne kadar dürüst olduğunuz sorgulanabilir veya çocuklarınıza karşı nasıl bir ebeveyn olduğunuz yaşayacaklarınıza dayanarak ortaya çıkabilir.16 Mart'dan sonra arkadaş ortamlarınızda yeni tanışacağınız bir insan, farklı davranışlarıyla ilginizi çekebilir. Yalnız bu dönem bir ilişkiye başlarsanız, farklı koşullarla bu ilişkinin devam edeceğini unutmayın. Baskılar ve kıskançlıklardan arınmış, daha heyecana yönelik bir durum söz konusu olabilir. Ay sonu ise, aşk hayatınızda yer edecek. Evliyseniz, sevdiğiniz kişi ve çocuğunuzla, değilseniz, eğlenceli ortamlarda flört ettiğiniz insanla keyifli bir haftasonu geçirebilirsiniz.
  2 Mart 2012
  #1
 2. İkizler Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu Cevapları

soru sor

İkizler Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu