Half-Life Taktikleri (Serhat Ç. Farkıyla)

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, serhatç. üyesi tarafından 25 Temmuz 2007 tarihinde yazılmıştır. Half-Life Taktikleri (Serhat Ç. Farkıyla) hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Ewet Arkadaşlar Başlıyoruz...
    Diyelimki half life a girdik. harita "crossfire" olmalı en iyi harita bu. Oyundayken Sectiğiniz karakter takım elbiseli bir adam war onu seçin:ok:.
    oyun taktikleri:
    *heal göstergesinin yanında bir gösterge daha war (çelikler) onu full tutmaya çalışın niye derseniz çünkü zor ölürsünüz.
    *bazooka dan korkmayın :hayır: üzerinize gelirken biraz bekleyin yaklaştığı anda balkondan aşağı atlayın bu sayede en az hasarı alırsınız.
    *belki bilmeyenler wardır diye sölüyorum taramalıyı alınca sağ tuş bomba gibi bişe atıyor.
    *bazooka sizdeyse gidin taramalıyı alın:sigara:.(q) ya basınca bazooka ve taramalı arasında geçiş yapabilin.rakibinize bazooka yı sıkınca hemen taramalıyı alın ve bomba mermi allah ne verdiyse....=)
    *:uyarı:elektrik silahını mecbur kalmadıkça almayın:uyarı: tekrar ediyorum ...mecbur kalmadıkça... çünkü elektrik silahını çok kullanırsanız diğer silahları kullanma katsayınız düşer körelir (anladın sen onu:ok: )
    *ilk başladığınız tabancayla sıkarken hem sağ hemde sol tuşa basın ikisine birden. daha hızlı sıkar.
    *yukarıdaki öneri sinek içinde geçerlidir :D
    *mesela birisi duvarın arkasında seni bekliyor "delici"yi alıp sağ tua bir süre basılı tutun ve duvara sıkın adam %99 ölür (delici:sarı sarı ışıklar saçan silah)
    *"uzun zıplama" benden taktik isteyenlerin %50 si bunu istedi işte burda açıklıyorum. zıplama tupu falan hava civa deliciye sağ tık yapıp tutun bir süre ve hemen altınıza sıkın bak bakiim nasıl uçuyosun :D

*en iyi silahlar ise: bazooka,taramalı,pompalı ve delicidir....
    Dip Not:Anlatımın %100 bana aittir alıntı (ç)alıntı falan deildir
    25 Temmuz 2007
  2. Half-Life Taktikleri (Serhat Ç. Farkıyla) Cevapları

3. *"uzun zıplama" benden taktik isteyenlerin %50 si bunu istedi işte burda açıklıyorum. zıplama tupu falan hava civa deliciye sağ tık yapıp tutun bir süre ve hemen altınıza sıkın bak bakiim nasıl uçuyosun :D
    onu anlamadım
    30 Kasım 2009
  4. Kardes Bende Maplar YOk ya MAp Secicem AMa map yok Ben Cs 1.6 Krudm Ordda Otomatık oalra Hl kuruluor saten ama mapalrı nere atacaqımı bılmıorum ve Map yok crossfire map indirmek icin link koyarmısınız bide mapı beyere atacagımızı Cs 1.6 yuklu olduu ıcın bıraz karısıkta yerleı bulamadım Şimdidien Teşekkürler. Yarıdm Ederseniz Cok Sevinirim.. :):agla:
    1 Ekim 2010
  5. teşekkürler kardeş
    11 Ekim 2010
  6. camın orada bir delici var birde altında pompalı var pompalının oraya altınızdan ses geldiğinde okun hizasında delici ile sıkarsak adamın ölme şansı %70 den fazladır. (Orada Allah'ın "A" sı büyük olucak çarpılma şansın var)
    24 Ağustos 2017
soru sor

Half-Life Taktikleri (Serhat Ç. Farkıyla)

Alakalı Aramalar:

1. Half life taktikleri

,
  2. half life crossfire taktikleri

,
  3. half life oynama taktikleri

,
  4. half life iyi oynama taktikleri,
  5. half life taktikler