FanClub Bölüm Kuralları

İsimli konu WH 'WH Fan Club' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 27 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır. FanClub Bölüm Kuralları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. FanClub Bölüm Kuralları

  1-Webhatti' nin ana kuralları bu bölümdede geçerlidir

  2-Bölümde Bilgilendirme Amacı Taşısa Dahi mp3 ve klip paylaşımı kesinlikle yasaktır.Fan Clublara vereceğiniz linklerde illegal içerik olmamasına dikkat edin.Burada vereceğiniz Türkçe Başka Site veya Forum adreslerinin paylaşımı reklama gireceğinden yasaktır.

  3-Bölümde anti fan club açmak, Sanatçıya ait fake resimler ve + 18 sayılacak resimler yayınlamak, Sanatçının kişisel fan sitesinde yayınlanmasını istemediği içerikleri yayınlamak Yasaktır.

  4-Sevmediğiniz sanatçıları veya markaları aşağılayıcı , küçük düşürücü söz ve cümlelerde bulunmak yasaktır.Bosuna o Fan'da polemik yaratıp tartısma çıkarmayın.

  5-Açılan konu başlıklarının sade olmasına, Konuda aydınlatıcı bilgiler bulundurmaya ve en az 2 resim veya video eklenmesine özen gösterin.

  6-Fan Club'ınızdakı Üye Listeniz Doğru Ve Düzenli Olmalıdır.Bu Bölümden sorumlu arkadaşlarımız üye listenizi ve üye talebinde bulunanları belirli aralıklarla takip edecektir.
  27 Şubat 2008
  #1
 2. FanClub Bölüm Kuralları Cevapları

soru sor

FanClub Bölüm Kuralları