Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Evlilik Büyüsünün Yapılışı


  [​IMG]

  Evlilik büyüsü nasıl yapılır pek çok insan bu konuyu merak ediyor bu yazımda sizlere evlilik büyüleri ile ilgili bazı temel bilgiler vermek istiyorum.
  Evlilik büyüleri temel olarak adından anlayacağınız üzere herhangi bir insanla evlenmek isteyen kişilerin karşı tarafın bu evliliğe yaklaşmaması ve kabul etmemesi durumlarında yaptırılan bir büyü çeşididir. Bazen yaşanan ilişkilerde yıllardır bir tarafın diğer tarafı oyalaması ve sürekli evlilik işini ertelemesi sonucu artık diğer tarafın bekleyecek sabır kalmaz. Bazende yaşanan ilişkilerde bir taraf diğer tarafı sadece kullandığı için evlilik olayına sıcak bakmaz. Bu durumlara düşen taraf genelde bu ilişki için çok emek vermiş ama bir türlü karşı tarafın evlilik konusu açıldığında hep konuyu kapatması ile karşı karşıya kalmış kişilerdir.
  Elbette haklı olarak özellikle kız olan taraf bu ilişkilerin evlilik yolunda ilerlememesi sonucunda mağdur olmaktadırlar. Erkek için bu sorun değil fakat kızlar için bu durum gün geçtikçe daha fazla katlanılmaz bir hal alarak kendilerini kullanılmış hissetmelerine neden olur. İşler bu noktaya vardığında karşı tarafın sürekli bahaneler bularak evliliği ertelemesi çok can sıkıcı bir hal alabilir. Evlilik büyüleri bu aşamada çok işe yararlar. Karşı tarafın ikna olması bu yapılan büyü sayesinde gerçekleşir.
  Evilik büyüleri kişilerin adına göre özel gün ve saatlerde bu işi bilen medyumlar tarafından hazırlanır. Bu büyülerin sonuç alması yaklaşık 2 ila 3 hafta arası sürmektedir. Evlilik büyüleri ile ilgili sorularınızı bana mail adresimden ulaşarak yazabilirsiniz.
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Alakalı Aramalar:

 1. evlilik büyüsü aşamaları

  ,
 2. evlilik ıle ılgılı buyuler

  ,
 3. evlilik büyüsü çeşitleri

  ,
 4. sabun büyüsü nasıl yapılır