Eray Demirel Fan

İsimli konu WH 'WH Fan Club' kategorisinde, sudenazz93 üyesi tarafından 19 Ocak 2013 tarihinde yazılmıştır. Eray Demirel Fan hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. herkes bir ucundan tutar hayatın... gidenlerimiz olur kalanlarımız olur... severiz deli gibi çok severiz hemde... burçların anlamları olur...ben bir başak burcuyum her ne kadar herşeye kızsamda... küfretsemde kadere hayata... yinede sevdiğimizin hayalleriyle yaşarız... özleriz.. en çok kokusunu özleriz hemde...ve susup sadece bakmayı o'na... yaşıcağımız süre içerisinde birçok anılar yaşıcağız.. günlerin anlamları olucak bizim için... benim için önemli olan gün bugündür...hepimizin böyle zamanları olucak... büyücez... adam olucaz... yinede ne yaşanmışsa... ufak bir tebessümle hatırlanmalı... birisine sevdalanıyorsak... sımsıkı sarılmalıyız... hayat ellerimizden kayıp gidercesine... ben çok severim... belki de bu yüzden kaybederim... ama olsun... giden gider... kalanlar her zaman gidenlerin yasını tutar... yine olsun be... ben aşık olunca deli dolu olurum... ben susmasını da bilirim ama yeri gelince adam gibi.. delikanlı gibi... aşkını içinde yaşarsın... gözyaşlarında beslersin... her gece o yatağa bir anınla girersin... çığlık atmak istercesine özlersin... ama susarsın... demiştim ya ben deli dolu yaşarım... susarım bazen bilki o anda ben içiyorumdur... bazen bir banka otururum... düşünürüm ... sonra hemen pişman olurum bir hata yapmışsam... şarkılarım vardır benim değişmeyen şarkılarım ... sevdiğim sanatçı vardır... hep onun şarkılarını dinlediğim... beyin damarlarım çatlarcasına düşünürüm ne yapıyordur , iyimidir diye... hırçınımdır ... çok çabuk kızarım... sinirlenirim... ama tek bir gülüşe bir ömür taparım...

Şşşşt... Aşık Ol ... güneşlere sevdalan... yağmurlara tutul... Gülücükler ol gecenin içinde kaybolmayan zamanın dengesizliğinde bir sır gibi saklanan... bir ses ol 'dua' gibi düşmesin dillerden... Bir yokuşun tepesinde denizi izleyen gülen
    gözler ol dillerden düşmeyen nağmelerle geçen gemileri seyre duran ... pencere kenarına konulmuş bir koltukta yağan yağmuru izle bir yudum kahve eşliğinde kırk yıl kalpte hatrı olan ...bir elin avuçlarında kaybolsun avuçları öpülmemiş narin ellerin... bir sokak lambasının altında suskunluklar perçinleşirken alnından öpen bir çift dudak eşliğinde o gözlerin içinde kaybol...

bir şehir düşünün tarihi bir hava.. masmavi bir su ve şehri ikiye ayırmış bir görüntü mostar...hatırlasana sen anlatmıştın..erkek kıza cesaretini ispatlaması için köprüden atlar demiştin...
    bir mızıka düşün arkadan hafif sesi geliyor sağı
    nda neretva nehri... sevgilinin ellerini tutmuşsun...sevgili değil eşin... güzel bir balayı yeri 'mostar'...
    şehrin o dar sokaklarında gezindiğini düşün el ele ..göz göze... güneş kavurucu sıcaklığıyla yüzünüzü yakarken...bir gülücük düşün... benim gülücüğümü... senin gözlerine bakarken gülen bir 'yüz' ellerini kavuştur ellerimle yüzükler birleşmeli... koşa koşa dar sokaklarda koşturduğunu .. önden kız , delikanlı arkadan kovalamaca oynadığını düşün... ufak çocuklar gör yolda çalgı çalan çocuklar... hadi sende oyna sevgilim gülüşünü izleyim oynarken...
    'hadi sende'
    'ben beceremem kadınım'
    'gülmem o zaman'
    'nasıl yapıyorduk'

akşam oldu sevgilim... güneş yerini geceye bıraktı .. sabahın erken saatinden güneşin batışına kadar koşturmuş yorgun bedenler düşün... bir bank bulmuşsun ve oturuyorsun hiçkimse gibi kokmayan o eşsiz kokuya sarılıp mostarı izliyorsun uzaktan o koku bilirsin ki artık sadece senindir bilirsinki o beden artık sana aittir
    bütün herşey unutulmuş... o kavgalar,üzüntüler,ve imkansızlıklar adı altında görünen herşey... artık birsindir sevgilinle...

' hadi gel tut elimi '
    'nereye '
    ' sadece koş ve tut ellerimi '
    'ne yapıyorsun neden çıktın oraya '
    'senin için atlıcağım bu köprüden '

bir masal anlat derdin bana...dizlerimde uyuttum seni ve bir masal anlattım sana

bir 'masal' sevgilim 'bir masal' her gece yatmadan önce uykunda hayal et diye...

Eray Demirel

19 Ocak 2013
  2. Eray Demirel Fan Cevapları

3. ......
    Son düzenleme: 25 Şubat 2015
    19 Ocak 2013
  4. [​IMG]
    19 Ocak 2013
  5. [​IMG]
    19 Ocak 2013
  6. [​IMG]
    19 Ocak 2013
  7. [​IMG]
    19 Ocak 2013
  8. 'Seni unutamam' 'gözbebeğim' 'seninle yaşadıklarımı kimseyle yaşayamam birdaha' ve daha birçok kurulan sihirli söz. kalbiniz taş kesilmiş..teniniz nasılda yadırgamıyor başka tenleri her çıktığınıza 'ilklerimsin' diyecek kadar kalıplaşmışsınız .. insan anlamıyor hala anne sütü kokan saf kız sanıyor karşısındaki küçük yosmayı.. halbuki ne fetihler atlatmış genç yaşta bedeni ...

etrafımdaki insanlara bakıyorum da ruhları aşk ******si olmuş... iki ay önce bir kızı canımdan çok seviyorum diyen.. şimdilerde gözümün önünde başka bi kıza kadehlerde dolup boşalan. ve yine aynı sözle 'canımdan çok seviyorum' diyen aşk fah
    işeleri.. gülüyorum sadece böyle duygu yoksunu insanlara.'sizin aldığınız nefes bile hata bedeniniz günahtan ibaret'..
    her aşkın arkasında bir taraf daha çok isyan edip daha çok aşka küfredermiş. o kişi sevmiştir.. sürekli birine ölüp ölüp dirilen 3 kuruşluk şerefsizler gibi değildir..gerçekten canını verir haketmediğini bile bile... ömründen ömür sunar.. bilse bile birdaha o kişiyle olmayacağını yine de sever.. 'aşka küfrederek..sessiz ve usulca.. kendi dünyasında dünya yaratır .. ve hala sever...

'saf aşık ben' 'masum ayaklarına yatan şımarık' sen ... benim bedenim senin yanında huzur bulurken.. sen sadece sözlerinle yanımdaydın..yeni tenler,hayat kitabına yeni başroller arıyordu gözlerin...

Eray Demirel

19 Ocak 2013
  9. Hasret Duvarları
    bugün hasret örülü duvarlarıma

yalnızlık tek yoldaşım gecelerse arkadaş

sensizlik içimde kor bir alev yandıkça yanıyor
    günler geçiyor nerdesin be sevdiğim

hangi ellerlesin
    hangi teni tenine katıyorsun
    kimlerin dudaklarında kayboluyorsun

bir ayağım hep çukurdaydı artık tüm düştüm

hani ben bir denizdim
    hani sen bir balıktın
    hani boğulacaksanda bu denizde boğulacaktın

nerdesin --- nerdesin---

Söz Müzik Eray Demirel
    19 Ocak 2013
  10. Sevda Masalım

söyledim,anlamadın

tek tebessümdü seni bana bağlayan

sana esirdim sana tutsaktım
    sen benim kaybolmuş sevda masalımdın
    sen gittin kara bulutlar çöktü üzerime

bilsen kartanem hasret nasıl zor
    sensiz kalbimi gömdüm sevmem birdaha kimseyi

gün mü gece mi bilmem ufka dalar giderim
    vurgun yemiş yarınlarım çaresiz koylarda
    sensiz takvimler değişti gittiğin anda kaldım

çok yaralar aldım çok vurgunlar yedim
    bir gitarım bir resmin sabahları zor ettim

Söz Müzik Eray Demirel
    19 Ocak 2013
  11. Sen Giderken

sen giderken ben yarım kaldım

sen canımdın yoktu sen gibi gülen
    ben bu sayfayı kapattım ömrümde

sen giderken ben yarım kaldım
    rüyalarımda sen görmek
    Sen dilemek için
    her gece erkenden yattım

özledim seni
    sesini yüzünü
    sevdim işte bir kere seni
    şimdi ikimiz için vakit ayrılık vakti

geçemem gururumdan
    olmuyor denedim ama olmuyor
    unutamam o günleri
    unutamam beni sensizliğe terk edişini
    kimbilir bensiz
    kaç sevgilinin teninde dolaştın
    unutamam unutamam

sen giderken
    ben yarım kalmış hayallerimle kaldım
    ben artık sensizliğe alışıyorum
    dönemem dönemem bir daha sana
    bu sefer gururum kazanacak

Söz Müzik Eray Demirel
    19 Ocak 2013
  12. Eray Demirel Seher Vakti

Kız ürkekti..gözleri bakışıyla çok şey anlatıyordu..ufak tefek bir boyu vardı, saçları omzundan aşağı süzülüyordu..yüz hatları çok hoştu..tatlı bir kızdı..en güzeli de ses tonuydu..yıllardır dinlemeyi unuttuğum bir şarkı gibiydi.. herkesten farklıydı..sevilmeyi özlemiş gibiydi..kafasını kaldırıp arada keskin bakışlar atardı ürkek ürkek...bir aşk yaşıcaksa masal gibi yaşamak istiyordu tozlu raflarda olan biraz eskimiş aşklardan..bir el tutmak istiyordu bütün dünyayı durdurup sadece kendisiyle yaşıcak bir delikanlı istiyordu...sevilmek istiyordu sevilen olmak istiyordu.. ekranlarda gördüğü o masalımsı aşklardan istiyordu belkide kimbilir..

uzat ellerini kıyamam sana
    yağmurlar yağsa gök gürlese
    'söyle korkarmısın'

hani gecenin en zifiri anı olur ya
    hani o vakte 'seher vakti' derler ya
    söyle seher vaktim
    güler misin?
    ağlar mısın?
    yada benimle yanar mısın kor ateşlerde aşk'la

ah elleri yumak yumak
    gözleri çakmak çakmak
    söyle güzel kadın