Doğru içeriğe nasıl ulaşırız?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, defneuysal üyesi tarafından 11 Eylül 2017 tarihinde yazılmıştır. Doğru içeriğe nasıl ulaşırız? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Merhaba arkadaşlar,
    ne zamandır gezi yazıları okuyorum ama kaliteli blog yok denecek kadar az. Hepsinde benzer içerikler var ve çoğu yazdığı hiçbir yere gitmemiş bilinçsiz yazarlar tarafından üretiliyor. Dünyadaki ilginçlikler, enteresan ülkeler, bazı yerlerle ilgili hiç bilinmeyenler hakkında doğru düzgün bilgilendirme yapan web sitesi yok denecek kadar az. Mesela geçen gün benzer siteleri gezerken Titanic turu ile karşılaştım. Neredeyse hiçbir web sitesinde görmediğim ve bayağı ilgimi çeken bir konuyu ancak şans eseri bulabilmiştim. Aynı durum oyun haberleri için de geçerli. Web de bir gezintiye çıkarsanız ne demek istediğimi daha net anlayabilirsiniz. Her yer kopyala yapıştır içeriklerle dolu. Bir oyunu hiç oynamamış kişiler, başka sitede okuduğu teknik terimlerle tavsiye vermeye falan çalışıyor.

Dolayısıyla size sormak istediğim şey, kaliteli içerik üreten, bildiğiniz bir yer var mı? Hem meraklılara ulaşması açısından hem de benim işime çok yarayacağından dolayı cevaplarınızın çok önemli olduğunu belirtmek isterim.
    11 Eylül 2017
  2. Doğru içeriğe nasıl ulaşırız? Cevapları

soru sor

Doğru içeriğe nasıl ulaşırız?