Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Ağız ve Diş Sağlığı' kategorisinde, furkankoctrk üyesi tarafından 24 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır. Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Diş beyazlatma yöntemi genellikle dişlerinin renginden memnun olmayan kişilerin tercih ettiği bir yöntem olan ve diş sarılığının gülüşlerini etkileyen insanların tercih ettiği bir yöntem olmuştur.Ancak diş beyazlatma jelleri ile birlikte bu sorun oldukça azalmaya başlamıştır.

  Dişlerin rengini olumsuz etkliyebilecek maddelerden bazıları şunlardır;

  Çay, sigara, kahve, cola, şeker ve daha bir çok maddenin etkisi olabilir.Bu lekeleri gidermenin 2 yolu vardır.

  Birincisi Ağız ve Diş Polikliniğinde uzman hekim yardımı ile kişi incelendikten sonra uygulanacak olan diş beyazlatma yöntemi.Genellikle tercih edilen yöntemlerden birisi uzman hekim yardımı ile kullanılan diş beyazlatma yöntemidir.

  İkincisi ise hastanın evinde uygulayabileceği bir yöntemdir.Diş hekimi hastanın diş beyazlatma işlemine dair ölçüleri alır incelemeleri yapar ve hastaya periyodik takvim belirler.Hasta diş beyazlatma diş hekiminin sağladığı periyodik takvime göre hareket etmesi gerekmektedir.Aksi durumda olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir.

  Diş beyazlatma işleminiz genel olarak 2-3 hafta içerisinde etkisini gösterecektir.Yan etkileri olarak diş hassasiyetine sebep olabilir ve kısa bir süre sıcak,soğuk içeceklerden uzak durmanız gerekebilir.24-48 saat içerisinde geçmemesi durumunda ise hizmet almış olduğunuz diş polikliniğine veya hastanesine başvurmanız öngörülür.

  Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir gülüşe sahip olmak artık uzman diş hekim kadroları ve günümüz teknolojisi ile artık çok kolay hale gelmiştir.Çekinmeden, utanmadan mutlu bir gülüşe sizde sahip olabilirsiniz.

  http://www.dentatasehir.com/
  24 Ağustos 2016
  #1
 2. Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?