Birbirini Sevdiği Halde Karşi Tarafin Ailesi Yüzünden Severek Ayrilan Varmi?

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, shempatiq üyesi tarafından 31 Temmuz 2006 tarihinde yazılmıştır. Birbirini Sevdiği Halde Karşi Tarafin Ailesi Yüzünden Severek Ayrilan Varmi? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Ayrildiniz Mi Yada Ne Yaptiniz?ayrilanlar Ayrilik Acisina Nasil Katlandi?
    31 Temmuz 2006
  2. Birbirini Sevdiği Halde Karşi Tarafin Ailesi Yüzünden Severek Ayrilan Varmi? Cevapları

3. allaha şükür öle bi durumum olmadı.
    allah olanlara yardım etsin valla.
    çok kötü bişey bi tarafta sevdiğin kişi, bi tarafta ailen off of çok zor :agla:
    31 Temmuz 2006
  4. ALINTI(newrojey @ 07 31 2006, 02:17 PM) 207816</div>
    31 Temmuz 2006
  5. merhaba bende bu acıyı yaşıyorum çok yeni hemde. zor çok zor çaresiz olmak çok zor. biz çok sevdik birbirmizi ama onun ailesi beni istemedi çünkü onların istedikleri olmalıydı tek sebe buydu. o çok direndi ama olmadı yapamadı ve bitmek zorunda kaldı. ayrılırken elleri elimdeydi bırakıp ellerini arkama bakmadan gittim. görmemeliydi ağladığımı ve bitti. allahdan tek dileğim ban abu acıyı yaşatanlar aynı acıyı yaşasın.....
    27 Ağustos 2008
  6. çekiyorum maleseff...:(berbat bi durum.gözyaşları sel oldu resmen yaaafff.ağla ağla bi çözüm bulamadım...
    28 Ağustos 2008
  7. ama karşı tarafın ailesi yüzünden deil..
    28 Ağustos 2008
  8. Allah kimse yaşatmasın...
    Yaşayanlara da sabır versin.
    29 Ağustos 2008
  9. Ben 5 aydir cekiorum acisini..allah düsman basina vermesin..ailesi sirf ben aksaray onlar usakli diye beni kabul etmediler..ama dilerim allahtan beter olurlar...benim tüm hayatimi yasama sevincimi mahfettiler..bu dünyada hesabim bitmistir onlarla ama öteki dünyada iki elimle yakalarindayim...1 sene dile kolayya...1 sene savastik...bukadar korkak oldugunu bilseydim ztn bukadar sürdürmezdim..ben bi kac kez btircektim ama o her defasinda agladi karsimda meger timsah göz yaslariymis bukadar zmn snra vazgecebiliorsa...
    27 Mayıs 2010
  10. evet ben varım sevdiğimin ailesi beni istemiyor ve bu yüzden 3 kere barışıp ayrıldık ama olmuyor sadece bunulada kalmıyor ailesi sağda solda arkamdan kötü kötü konuşup bana iftira atıyolar adımı çıkarıyolar
    18 Temmuz 2010
  11. Ben de sevdiğim ve sevildiğim halde ayrıldım. Arada yaş farkımız vardı, onu ben tavlamadım ama benim için takla atmadığı kaldı, sevgisine inandırmak için çaba gösterdi. yaşın ilerde sorun olarak önümüze getirileceğini söyledim, yaş önemsiz sen benim ruh eşimsin dedi. ciddi başladık ciddi gittik masum güzel ve hergün görüşmeyle geçti günlerimiz 6.ayda babası 7.ayda tüm ailesiyle tanıştım 8.ayda beni isteyeceklerdi. ama oğullarının elindeki maaşı hep çekiyorlardı, en çok istediği şey bir araba sahibi olmak ve benle evlenmekti. düğün parası ayırdı kenara ama aile onu da yedi. güçsüz kaldı benim sevgilim. öyle önemliydimki onun için tek taş yüzük aldı bana istemediğim halde serenatlarla evlenme teklifini etti ve defalarca dile getirdi. aile baktı iş ciddiye bindi, hemen sinsice çektiler oğullarını benden, tüm sevgisi bahanelerle kapatıldı, gözü kapandı, bakışları kmlerce uzağa gitti yanımdayken. ayrıldık. içim yanıyor, onu ne kadar sevdiğimi o an anladım. hayatta ilk defa birini sevdim para yüzünden yaş bahane edilip elimden alındı sevgim. kalbim kanıyor o benim canımdı ben napıcam şimdi, nasıl atlatıcam ben bu acıyı...
    23 Temmuz 2010
  12. 2 senelik bir ilişkinin ardından deli gbi severken birbrirmizi bizde bu nedenden dolayı bittik :S istio gbi görnüp arkamdan binbir dolap cevrdiler bende sevdiğime çok guvenmştim halbuki gidelim kaçalılm dedğim halde gelmedi benimle oysa o erkek ben kız dım erkekler daha guclu olmazmıydı öle ögrenmiştim ben kucukken can acısada dayanıo:(
    24 Kasım 2010
  13. Bugün Ayrılığın Doğum Günü ....

4 yıl Tam 4 YIL GEÇİRDİK BİRLİKTE ... Herşey okadar güzeldiki gözümüz birbirimizden başka birşey görmüyodu dünya bizim için vardı sanki ...Sonra tüm karşı gelinmelere rağmen nişanlandık Ama ailelerimiz bir türlü anlaşamadı derken tüketmeye başladık birbirimizi bunu yazarken haala ağlıyorum ve biliyorum beni hissediyo şuan ... Bazen rüyalarımda görüyorum Sensizliğe alışamadım sevgilmmm hep mutlu ol senin için tek dileğim ... Seni çok özledimm... Ayrılığımızın 1. yılı kutlu olsun aşkım ... Ailene aileme istemeyen herkeze ....
    10 Aralık 2010
  14. Ben geçen sene görüp aşık olduğum ve daha bu sene çıkmaya başladığım sevgilimden bugün ailesi yüzünden ayrılmak zorunda kaldım.3 ay olmuştu inanın çok zor bir durum.çaresiz kalmak elinden birşey gelmemesi çok kötü birşey.hatta daha kötüsü bu yüzden okuldanda alıyorlar.oysa ne güzel hayallerimiz vardı onunla lise bitince onu ailemle tanıştıracaktım.bize bu acıyı yaşatanlara allahım huzur vermesin.mutlu olmasınlar....SENİ ÇOK SEVİYRUM vede SEVMEYEDE DEVAM EDECEĞİM SEN YANIMDA OLMASANDA BENİMLE ÇIKMASANDA.herşeye alışırımda senin başkasının olacağın gerçeğin beni öldürüyor be gülüm.yapamıyorum sensiz. . .
    12 Şubat 2011
  15. şaka gibi ama biz ilk buluşmada birbirimize aşık olduk..fikirlermz duygularmz tamamen eş değerdeydi ..6 ay boynca anlasamama durumumuz bile olmadı ama onun ailesi beni istemedi :((( tek neden trabzonlu olmamam ve üniversiteyi okumuş olmamam beni tamamen ezik olarak gördüler çook canm yandıı çok direndm ama sevdiğim ailesini daha fazla karsısına alamadı benmle iplerini kopardı 1 ay geçti ama hergece ağlamaktan perişan oldum... benm mutszlugmn üzerne ALLAH onlara mutluluk vermesn bir ömür hayatları zindan olsunlar
    21 Nisan 2012
  16. benden aci cekiyorum, sevdigimin ailesi istemedi beni, neden cunku oh allemanyada yasiyo oysa ben fransada. evet dogru cok uzak ama sevgimiz buna yeterdi, ama biliyormusunuz ben bunu anlamiyorum her aile derki evlenecegin kisi muslum olsun turk olsun ama bunlara ragmen istemiyorlar neden cunku cok uzak. artik ne yapacagim bilemiyorum
    11 Mayıs 2012
  17. Allah benim karşıma seneler sonra güzeller güzeli,melek gibi bir kız çıkartmıştı,ilk defa aşkı tatmıştım,canımdan çok sevmiştim ama annesi kendi bencil hayatını,kızını kimseyle paylaşmak istememesi yüzünden bizim mutluluğumuzu,geleceğimizi elimizden aldı.Anladım ki adam gibi adam olmak,melek gibi bir kız olması ve birbirini çok sevmesi bile mutluluğu getirmeye yetmeyebiliyormuş.2 sene boyunca yaşanan,paylaşılan o kadar şeyden sonra sevdiğimi beyaz gelinlikle hayal ederken nedensiz şekilde ayrılmak zorunda kaldık.Keşke para sorun olsaydı,keşke iş sorun olsaydı,keşke benim karakterimde sorun olsaydı ama ortada neden yokken hayallerimin gözümün önünde bir inat uğruna bu kadar kolayca gitmesi insana çok koyuyor.Bunun acısını gerçekten kelimelerle ifade etmek imkansız,Allah herkese hayırlısını nasip etsin..!
    5 Haziran 2012
  18. hayatım boyunca aşık olmam zannediyordum ta ki o karşıma çıkana kadar... onu o kadar çok sevdim ki tüm hayatımı onun uğruna yok edebilirdim... ilk 6 ay herşey mükemmeldi tek derdimiz birbirimizden ayrı uyumaktı beraber uyuyabileceğimiz evleneceğimiz gün gelsin diye dualar ederdik ilk günden beri istemedi annem onu neymiş efendim doğru düzgün işi yokmuş bense öğretmen olacakmışım umrumda değil dedim her zaman mücadele ettim uğraştım didindim yeter ki o olsun bi kuru soğan ekmekte yesem onunla yiyeyim kapımı kapattığımda evimde onun sesi nefesi gece yattığımda en son onun yüzü sabah kalktığımda ilk onun yüzü olsun yanımda dedim... o kadar çok savaştım ki ailemle yaşadıklarımın 40 ta birini bile anlatmadım ona... bir gün kardeşimle karşı karşıya geldiler kavga neticesinde biz olamayız deyip çekti gitti o günden beri tek dediği kardeşin yaşadığı sürece biz beraber olamayız ama hala yanımda sevgilimmiş gibi davranıyor.. onu o kadar çok seviyorum ki bana yaşattığı herşeye rağmen vazgeçemiyorum ondan.. içimde hala bir umut var belki nefreti geçer diye ama geçmiyor... kardeşimin yüzüne her baktığımda onu ona her baktığımda kardeşimi görüyorum.... ve ben artık bu acıya dayanamıyorum nasıl bir kaderim varmış anlam veremiyorum... ben onun için o kadar savaşırken kendi ailemi karşıma alma gücü kuvveti kendimde bulurken o benim aileme kendini tanıtma gayretinde bile bulunmadı ben herşeye rağmen kızınızı istiyorum diyemedi ben ne yapmalıyım ?
    27 Ağustos 2012
  19. öyle zor ki kimse bunu anlayamaz. biz de bu sebepden dolayı dün ayrldk. 3 senelk rüyadan ayrldk. ikimizde ağlıyorz başka çare yok. çözülecek bi konu bile değil. o kadar çaresiziz ki bi yardm istiyorz birinden bi yardm.
    8 Ocak 2013
  20. Başına gelmişlere Allah sabır versin. Çok şükür böyle bir durumum olmadı iki yıllık mutlu bir evliliğim var. Darısı kalbinde bir parça iyilik olan herkesin başına inşallah.
    12 Ocak 2013
  21. Yaşayanlar bilir,ama unutmayınki hayat devam ediyor; hergün yeni güzelliklere kapı açıyor.Sizde açın kapılarınızı ki o güzelliklerden birisi sizin olsun..[​IMG]
    22 Şubat 2013
soru sor

Birbirini Sevdiği Halde Karşi Tarafin Ailesi Yüzünden Severek Ayrilan Varmi?

Alakalı Aramalar:

1. sevgilimin ailesi beni istemiyor ayrılmalımıyım

,
  2. sevgilimle ailesi yüzünden ayrıldık

,
  3. ailesi yüzünden ayrılanlar için dua

,
  4. ailesi yüzünden ayrıldık,
  5. ailesi yuzunden ayrilanlar