Başak Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

İsimli konu WH 'Başak' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 2 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Başak Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Başak Burcunu Mart 2012 de neler bekliyor

  Sevgili Başaklar
  Mart ayına sosyal çevreniz ve arkadaş ilişkilerinizdeki konularla başlıyorsunuz


  Aşk hayatınızda tutkularınız sizi bu pazartesi fazlasıyla yönlendirebilir.Yolunda gitmeyen şeyleri çabuk farkedecek, bu konularda değişiklikler yapmak isteyeceksiniz.Bilinçaltı düşüncelerinizin sizi olumsuz yönlendirmesine izin vermeyin. 8 Mart'ta beklenmedik etkilere ve olaylara açık olacaksınız. Bu birkaç gün iş hayatınızda gizli saklı olaylar gün ışığına çıkabilir, bazı şeyler duyabilir, üzerinizde tedirginlik hissedebilirsiniz. Yine arkadaşlarınızın hayatında da önemli olaylar yaşanabilir ve sizde olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz.


  Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ön planda olacak. Venüs girdiği evegüzellikler ve olumlu ilişkiler getirir. Kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda güzel ilişkiler geliştireceksiniz.Yine bu dönem kredi almak isteyenler, uygun ve iyi şartlara sahip olabilirler. Özel hayatınızdaysa tutkularınıza sarılarak iç güdüsel ve baskın davranabilirsiniz.

  Yine 19 Mart ve sonrası birkaç ay
  boyunca aşk hayatınızda kendinize has tarzınızla hareket edebilir veya bu alandaki gelişmelerde bir takım yavaşlamalar kaydedebilirsiniz. Sizin para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda gerilemeye başlayacak olan satürn, parasal konularda bir takım zorlanmalar yaşamanıza neden olabilir.

  Maddi konulara ne kadar
  dürüst yaklaştığınız yine bu süreç içerisinde karşınıza çıkacak. Ayrıca ortaklaşa para gelirlerinizde bir artış söz konusu olabilir. Eşinizin veya sevgilinizin hayatında parasal olarak beklenmedik gelişmeler yaşanabilir veya siz farklı veya beklenmedik bir gün geçirebilirsiniz.Ay sonu ise, parasal konular daha ağırlık kazanmaya başlayacak. Para durumunuza göre planlar yapacak veya harcamalarda bulunacaksınız.
  2 Mart 2012
  #1
 2. Başak Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu Cevapları

soru sor

Başak Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

Alakalı Aramalar:

 1. basak mart 2012