aşk ve ilişki konuları , burç ilişkileri

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, Sibel_güzergah üyesi tarafından 23 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır. aşk ve ilişki konuları , burç ilişkileri hakkında bilgi ve tartışmalar.

?

sizce bir ilişkiye başlamaktan mu korkuyor yoksa gerçekten sevmiyor mu?

Anketin kapanma tarihi 2 Kasım 2015.
  1. ilişkiye başlamaktan korkuyor

oy sayısı 0
    0,0%
  2. sevmiyor

oy sayısı 0
    0,0%
  3. daha iyi tanıyabilmek için böyle yapıyor

oy sayısı 0
    0,0%
  4. kendine güvenmiyor ve üzmek istemiyor

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. 6 7 ay önce yengeç erkeğiyle karşılaştım hep bana bakıyordu ve bende etkilenmeye başlamıştım sonra benim etkilenmem zamanla arttı ve onun neden hala bir şeyler yapmadığını anlayamamıştım.daha sonra ben onu sosyal ağlardan birisinde istek gönderdim kabul etmedi çok şaşırdım çünkü bunu yapıcak birisi değildi mesaj attım anlamak için benden özür diledi ve beni iyi tanımadığını bu yüzden belki kabul etmemişimdir dedi.bana istek gönderdi.Zamanala acısı olduğunu öğrendim paylaşımlarından sevdiği insandan ayrılmak zorunda kaldığını öğrendim.paylaşımlarında yazdığı şeylerde bende vardım bu beni kısmen rahatlatıyordu.Ben ilk defa böyle olmuştum birisini ilk defa bu kadar kendime yakın hissetmiştim ve bi gün mesaj atıp önemli bır sey konusucagımı söyledim kabul etti oda.Konuşmamızda ben duygularımı açtım.O da bana karşı bir şey hissetmediğini ve artık kendine sınırlar koyduğunu söyledi ama bunu söylerken sanki gözleri ya da hareketleri böyle yapmıyordu benimle vakit geçirmekten mutlu gibiydi.sizce neden istememiş olabilir
    23 Ekim 2015
  2. aşk ve ilişki konuları , burç ilişkileri Cevapları

3. ayy sesimi duyan yok mu yardım edin lütfenn :(
    24 Ekim 2015
soru sor

aşk ve ilişki konuları , burç ilişkileri

Alakalı Aramalar:

1. aşk konuları