Youtube Dns Youjizz E Nasıl Girilir

İsimli konu WH 'Teknoloji' kategorisinde, YBilgiNN üyesi tarafından 6 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Youtube Dns Youjizz E Nasıl Girilir. Bu paylaşımımda youtube dns ve youjizz e nasıl girilir hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Teknoloji paylaşımlarımızın... e-Devlet Kapısından en kolay nasıl girilir? youtube dns değiştirmeden programsız proxysiz giriş nasıl mı gel ...

 1. Bu paylaşımımda youtube dns ve youjizz e nasıl girilir hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Teknoloji paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. Youtube Dns Youjizz E Nasıl Girilir ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  youjizz nasıl girilir youtube dns resimli anlatım youtube nasıl girerim dns resimli anlatım youjizz dns aztech dns ayarları

  [​IMG]

  Youtube'ye Nasıl Girilir? Youtube DNS Ayarları (Resimli Anlatım)  Haftalardır kapalı olan YouTube'a erişim için alınan önlemleri aşmak oldukça zor gibi görünürken, unutulan bir açık sayesinde, siteye kolayca girebiliyorsunuz.

  Mahkeme kararı ile erişimi engellenmiş olan YouTube'a girmek için Proxy kullanmak, tünel sitelerden yararlanmak gibi farklı seçenekler bulunuyor. Ancak bu seçenekler ya bir süre sonra devre dışı kalıyor ya da uygulaması son derece zahmetli oluyor. Oysa, Türk Telekom'un DNS'leri yerine OpenDNS kullanan kişiler, YouTube'a girmek için tarayıcılarının adres satırına http://www.youtube.com yerine http://youtube.com yazmaları yeterli oluyor. Bu durumda YouTube'a kolayca ve sorunsuzca erişebiliyorsunuz.

  OpenDNS Nasıl Kullanılır?

  Özgür DNS kullanarak hem yasaklanan sitelere erişmek hem de yurtdışındaki web sitelerine daha hızlı bağlanmak için aşağıda anlatılan yöntemi adım adım uygulamanız yeterlidir.

  DNS ayarlarınızı değiştirerek siteye sorunsuzca ulaşabilirsiniz. DNS ayarlarını değiştirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor;


  :: Masaüstünde bulunan Ağ Bağlantılarım'a sağ tuş tıklayın ve Özellikler seçeneğine tıklayın.
  :: Açılan penceredeki Yerel Ağ Bağlantısı'na (Kablosuz ise Kablosuz Ağ Bağlantısı'na) sağ tuş tıklayıp Özellikler seçeneğine tıklayın.
  :: Açılan penceredeki İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) seçeneğine çift tıklayın.
  :: Son pencerede ise aşağıdaki değişikliği yapın. DNS ayarlarına Yeğlenen DNS sunucusu: 208.67.222.222 ve Diğer DNS Sunucusu bölümüne de 208.67.220.220 olarak girin.
  :: Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

  [​IMG]


  DNS ayarlarınızı resimdeki gibi yapın.

  6 Mayıs 2013
  #1
 2. Youtube Dns Youjizz E Nasıl Girilir Cevapları

soru sor

Youtube Dns Youjizz E Nasıl Girilir