Yeni nesile leylek hikayesi:)))

İsimli konu WH 'Komik Fıkralar' kategorisinde, cg_mbooks üyesi tarafından 20 Ekim 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Yeni nesile leylek hikayesi:))). Yeni nesile leylek hikayesi:))) Veled, 'Babacim yaa, ben nasil oldum, cok merak ediyorum" diye israr edince... Adam, "Nasil ossa bunu bu oglana bi gun... Leylek Leylek ...

1. Yeni nesile leylek hikayesi:)))

Veled, 'Babacim yaa, ben nasil oldum, cok merak ediyorum" diye israr edince... Adam, "Nasil ossa bunu bu oglana bi gun annatmak durumunda kalacam,eyisi mi simdi izah edim, hazir sormusken, kurtuliym gitsin bu istendeyi dusunur, icinden... "Bak evladim, cok eyi dinne, zira bi daha annatmiyacaam: "Anannan baban, bundan yedi sene evvel, bi 'cyber cafe'de karsilasti. "Bir iki bakistiktan soona bu 'cyber cafe'nin musait bi yerine gectiler... Baban 'memory stick' ile , 'USB' den bi baglanti kurdu... "Anaciin bu firsati eyi degerlendirerek 'memory stick' den bi kac download' endirdi... "Bu dangalak baban da, bir-iki 'upload' yukledi... Ammaaa, " ....heyecandan 'Firewall' kullanmayi unuttugumuz aklimiz başımızageldiginde is isten gecmisti... "Bu raddeden soona da, ne 'delete' edebildik, ne de 'cancel'... "Sonuc olarak da, ortaya felaket bi 'Virus' cikti, dokuz ay soona... "Iste mesele bu kadar basit, benim guzel evladim..." --"Başkalarının hayat hikayesinden ders alın,insan bütün hataları kendisiyapacak kadar uzun yaşamıyor..."
    20 Ekim 2006
  2. Yeni nesile leylek hikayesi:))) Cevapları

3. :hehe: :hehe: :muha: :muha:
    20 Ekim 2006
  4. :muha: :muha: :muha:
    21 Ekim 2006
  5. :hehehe: :hehehe:
    3 Aralık 2006
  6. tesekkurler...
    4 Aralık 2006
  7. :))))))))))))))))))))))))))))
    4 Aralık 2006
  8. Paylaşım için teşekkürler
    4 Aralık 2006
  9. rica ederim... :hehehe: :hehehe:
    6 Aralık 2006
  10. ılerık ı zamanda daha değişir bu.
    6 Aralık 2006
  11. :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe:
    4 Ağustos 2007
  12. 2 de bir okuyyasım gelior cok komik :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe: ,
    4 Ağustos 2007
  13. çok komikmiş yhaa
    4 Ağustos 2007
  14. ))))))))))
    5 Ağustos 2007
  15. süper yaw yeni nesiliz işte :D
    5 Ağustos 2007
  16. Format atsaydın aga :D :muha:
    5 Ağustos 2007
  17. süperdi yaw :D
    6 Ağustos 2007
  18. :hehehe::hehehe::hehehe::hehehe: