Windows XP Yabancı Windows Xp'nizi Türkçe yapmak için buraya buyrun...

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, mmengencoglu üyesi tarafından 12 Haziran 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Windows XP Yabancı Windows Xp'nizi Türkçe yapmak için buraya buyrun.... Açılan sayfadan istediğiniz dili seçip pc'nizin dilini o dile çevirebilirsiniz.Yurtdışı laptop alanlar için biçilmiş kaftan :dans: İşte lik buyrun... Windows XP nizi optimize edin. Windows xp için türkçe windows 7 gadgetleri? ...

1. Açılan sayfadan istediğiniz dili seçip pc'nizin dilini o dile çevirebilirsiniz.Yurtdışı laptop alanlar için biçilmiş kaftan :dans:

İşte lik buyrun tıklayın!

PROGRAMIN ANLATIMI

programı çalıştırdıktan sonra Accept License Agrement' işaretleyip Continue tuşuna basın.

English seçili geliyor siz Türkçe'yi seçip Select language kısmından da Turkish'i seçin.Ok deyip kurulumu başlatıyoruz. Gerisini program kendi hallediyor kurulum birkaç saniyede bitiyor..

kurulumun herhangi bir anında hata olduğunu ve devam edip etmemenizi sorduğunda evet deyin, yani devam edin.
    bu, firewall veya antivirüs programından kaynaklanabilir, önemli değil..bunları kurulum öncesi kapatırsanız daha iyi olur..

Son olarak, denetim masası/ regional and language options'a giderek, english olan dil tercihini türkçe yapın, ok deyin pc yi yeniden başlatın..

Hayırlı Olsun..:sigara:

Relink:İşte lik buyrun tıklayın!

12 Haziran 2007
  2. Yabancı Windows Xp'nizi Türkçe yapmak için buraya buyrun... Cevapları

3. Artık ingilizce windows mu kaldı bu zamanda güldürme beni
    12 Haziran 2007
  4. ben windows'u Türkçe yapmayı başaramadım,programı kurdum ama gerisini yapamadım yardımcı olursanız çok sevineceğim
    19 Haziran 2007
  5. Selam. Bu dosyayı yabancı dilde Windows Xp Sp2 yüklü bilgisayarınıza indirip kuruyorsunuz ve kendi otomatik olarak türkçeye dönüşüyor.Bu yama microsoft un çıkardığı orjinal yamadır.

Win xp sp2 tr dil paketi indir!
    28 Haziran 2007
  6. Cok Saol Kardessss
    30 Haziran 2007
  7. saol kardes
    3 Temmuz 2007
  8. osx

osx

Yardım eden herkese "saol!"...
    12 Temmuz 2007
  9. saol paylaştıgın için ;)
    12 Temmuz 2007
  10. ya arkadaşlar ben onu yukledim açıyom bişiler yukluyo sonra finish diyo tmm diyom hiçbişey olmuyo

ACİLL YARDIMMM WİNDOWSUM EN TR YAPAMIYOM CD BULAMADIM BARİ SİZYARDIM EDİN NOLURR:( :( :(
    25 Temmuz 2007
  11. Valla Bende Black Xp Var U.S. Yükledim Bunu denemiştim olmamıştı tekrar bi deneyeyim Bu sefer Olur Belki
    25 Temmuz 2007
  12. paylasim icn tsk
    20 Ağustos 2007
  13. lazımdı banada çok saol
    23 Ağustos 2007
  14. 17 Eylül 2007
  15. Paylaşım İçin Saol
    17 Eylül 2007
  16. Teşekkürler arkadaşlar
    19 Eylül 2007
  17. teşekürler:appl:
    22 Ekim 2007
  18. Teşekkürler
    6 Kasım 2007
  19. acyip teşekkürler abi ya hayatım kurtuldu çoooook teşekküerler
    14 Aralık 2007
  20. paylaşım için saol bde şu virüsleri bilgisayara ne yptıklarını yazarsanız çokk sevinirim ya benim makine gitti bu yüzden...ltf
    14 Aralık 2007
  21. ya abi senin yazdığın hiç işe yaramadı:(:hayır:
    14 Aralık 2007
soru sor

Yabancı Windows Xp'nizi Türkçe yapmak için buraya buyrun...

Alakalı Aramalar:

1. xp türkçe yapma

,
  2. windows xp sp2 türkçe yapma

,
  3. yabancı windows xp nizi

,
  4. xp türkçe yapma programı,
  5. windows xp sp2 türkçe yapmak,
  6. almanca xpyi türkçe yapma