xp mi,vista mı?

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, zerdeçal üyesi tarafından 7 Nisan 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: xp mi,vista mı?. arkadaşlar benim bilgisayar dizüstü.programı vista.bayiye götürdük dedi ki vista görünümlü xp yükledim bilgisayar daha iyiydi.sonra bizim format atmamız... Windos XP mi Vista mı? Sizce XP mi Daha İyi Vista mı ???? ...

1. arkadaşlar benim bilgisayar dizüstü.programı vista.bayiye götürdük dedi ki vista görünümlü xp yükledim bilgisayar daha iyiydi.sonra bizim format atmamız gerekti bilgisayara.bizim burda ki bilgisayarcı vistayı kaldırıp xp yaptıını,vistayı kullanamıycağımızı,zor olduğunu falan söyledi. şimdi bilgisyrı açınca windows xp yazıyor.benim bilg.şimdi ne xp mi,vista mı?
    ve hangisi daha iyi
    7 Nisan 2009
  2. xp mi,vista mı? Cevapları

3. eğer xp yazıyorsa xp'dir.sen eğer performans arıyorsan xp'den vazgeçme.ama yok ben bilgisayarın ve pencerelerin görselliğine önem veriyorum diyorsan vista.ama vista performans konusunda çok eksikleri var.sp 1 paketi çıktığı halde hala biraz eksiklikleri var.umarım yardımcı olabilmişimdir :)
    7 Nisan 2009
  4. Sistemin çok iyi ise ve oyunlarda performans istiyorsan Vista kullan Directx 10 ve 10.1 sadece Vista'da çalışır.Ama orta seviye bir bilgisayarın varsa XP performans artışı sağlar.
    7 Nisan 2009
  5. teşekkürler arkadaşlar
    8 Nisan 2009
  6. arkadasım tartısmaya hiç gerek yok xp vistadan daha güzeldir 13 seneden beri bilgisayar işiyle ugrasıorm gerci vista yeni cıktı ama vistada hata var tam kurulum yapamadılar görsel olarak vista güzel fakat performans acısından xp diyorum saygılarımla ...
    10 Nisan 2009
soru sor

xp mi,vista mı?