windows konuşmaları nerede kayıt ediyor

İsimli konu WH 'Skype & MSN ve Live Messenger' kategorisinde, asiinehir üyesi tarafından 6 Ağustos 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: windows konuşmaları nerede kayıt ediyor. selam arkadaşlar bilgisayarda her hangi bir program yüklü olmadığı halde windows msn konuşmaları veya girdiğin başka siteleri kayıt ediyor diye biliyorum... Windows 2000 Ve XP Kayıt Veritabanını Yedeklemek Konuşmaları SAniye Saniyesine Kayıt et [PROGRAMSIZ] ...

1. selam arkadaşlar bilgisayarda her hangi bir program yüklü olmadığı halde windows msn konuşmaları veya girdiğin başka siteleri kayıt ediyor diye biliyorum peki bunları nereye kayıt ediyor ben bunu nasıl bulabilirim.
    veya şöle söylüyeyim bir programın yüklü oldugunu varsayalım bunun yüklü olup olmadığını ben ne şekilde anlayabilirim.
    cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşkür ederim.:)
    6 Ağustos 2008
  2. windows konuşmaları nerede kayıt ediyor Cevapları

3. bunun için msn plus yüklemen gerekir
    forumda var ordan bulup yükleyebilirsin
    6 Ağustos 2008
  4. ilgilendiğin için teşkür ederim. benim dmek istediğim o değil herhangi bir program tarafından değil windowsun kendi gizlediği konuşmaları söylüyorum bunu nasıl öğrenebilirim .
    6 Ağustos 2008
  5. cookies te
    6 Ağustos 2008
  6. teşkür ederim. cookies ????????????????
    6 Ağustos 2008
  7. pfff cookies i bulamadım ya ne komik bi durum:(aradım taradım yukk:(neyse sağol
    26 Ağustos 2008
  8. hiç bir bilgim yok
    28 Ağustos 2008
  9. msn nı alınan dosyalarıma yonlendımen gerekıyo.bunuda msn ayarlarından yapabilirsin yonlendırmeyı yaptıgıntakdırde hepsını kayıda alır:rock:
    28 Ağustos 2008
  10. kardes msn in araclar/secenekler bölümünün iletiler sekmesine bakarsan görürsün windowsun nereye kayit ettigini.girdigin siteler cookies e kaydoluyo. cookies i görmen icin gizli dosyalari göster secenegini aktif etmelisin yani bilgisayarimi ac yukarda araclar/klasör secenekleri var oraya bas görünüm sekmesini sec asagida gizli klasörleri göster var ona tikla uygula tamam de.ondan sonra documents and settings te cookies i bulursun
    29 Ağustos 2008
  11. teşekür ederim oky buldum buraya sadece msn adresleri değil nette nereye girdiyisem bütün site ve adreslerde kayıt ediliyormuş çok sağol

teşekkür ederim ederim arkadaşlar[ok]
    5 Eylül 2008
  12. yardim edebildiysek ne mutlu:)
    5 Eylül 2008
  13. paylaşım için teşekkürler.
    26 Ekim 2008
soru sor

windows konuşmaları nerede kayıt ediyor

Alakalı Aramalar:

1. windows 7 eski msn konuşmalarını nasıl bulabilirim