Windows 7 Windows 7'yi Türkçeleştirmek - Windows 7'yi Türkçe Yapmak

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 19 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Windows 7 Windows 7'yi Türkçeleştirmek - Windows 7'yi Türkçe Yapmak. İngilizce Windows 7'yi Türkçeleştirmek Farklı Dillerdeki Windows 7'yi Türkçeye Çevirmek Aşağıdaki linklerden işletim sisteminize göre dil paketini... Imf "7. GÖzden GeÇİrme"yİ Onayladi Win 7'yi işte böyle çökertiyorlar! ...

1. İngilizce Windows 7'yi Türkçeleştirmek

Farklı Dillerdeki Windows 7'yi Türkçeye Çevirmek

Aşağıdaki linklerden işletim sisteminize göre dil paketini indirip kurun

Windows 7 Türkçe Dil Paketi

Windows 7 Türkçe Dil Paketi 32 Bit
    Windows 7 Türkçe Dil Paketi 64 Bit

Ayrıca Denetim Masasından Windows Update bölümüne girerekde Türkçe Dil Paketini Yada istediğiniz herhangi bir dili sisteminize kurabilirsiniz.

Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Windows Update\Yüklenecek güncelleştirmeleri seçin

yada

1. Windows Update'i açmak için Başlat düğmesini [​IMG] tıklatın. Arama kutusuna Update yazın ve sonuç listesinde Windows Update'i tıklatın.
    2. Sol bölmeden Güncelleştirmeleri denetle'yi tıklatarak Windows'un bilgisayarınız için en son güncelleştirmeleri aramasını bekleyin.
    3. Güncelleştirme bulunursa, İsteğe bağlı güncelleştirmeleri seç'i tıklatın.
    4. Kullanmak istediğiniz dil paketini seçin ve Tamam'ı tıklatın.
    5. Güncelleştirmeleri yükle'yi tıklatın. [​IMG] Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

19 Eylül 2010
  2. Windows 7'yi Türkçeleştirmek - Windows 7'yi Türkçe Yapmak Cevapları

3. Buna gerek varmı ki bendede ing windows 7 var ben windows update üzerinden türkçe yapıyorum :-)
    18 Kasım 2010
  4. Cok teşeküürler allah razı olsun
    30 Kasım 2010
  5. çok teşekkürler:
    20 Aralık 2010
  6. ya nasıl oluyor bu benmkisi inglizce ama dil paketi oraya qelmşyor
    2 Şubat 2012
  7. ya arkadas ingilizce win 7 yi turkceye cevirmek deyip de turkce tarifler yapmak ne aptalca bisey, lan man kafalar zaten turkce olmadigi icin yardim ariyorum o dediginiz yerleri nasil bulacam ingilizce yolunu soyleyin...
    12 Temmuz 2012
  8. Teşekkür ederim abi.
    29 Temmuz 2012
  9. Teşekkür Ederim..Sayenizde Türkçe oldu...
    3 Ağustos 2012
  10. Mq7

Mq7

Uhh bee helal olsun dün geceden beri uraşıorum update ilelerle hiç bi şekilde olmadı mq ama bunu bi indirdim dk da oldu evin içinde koşmaya başladım =)))
    15 Eylül 2012
  11. teşekkürler..
    18 Ekim 2012
  12. Merhaba ilk bilgisayarda yaptım ingilizcedi Türkçe oldu.
    ikinci bilgisayar da rusçadan türkçeye çevirecem ama indirdiğim dosyayı kuramıyorum. çalıştır deyince bi winrar dosyası oluşuyo ,sonra kayboluyo dil paketi yüklenmiyor. Acaba nedendir..
    9 Kasım 2012
  13. Teşekkürler malesef korsan kullanıyorum 50 lira olsa alırım ama 500 lira nedir arkadaş...
    10 Kasım 2012
  14. olmuyo hacı nasıl yapcam yardım edinnnnnn
    26 Kasım 2012
  15. İnş olur deniyecez
    31 Ocak 2013
  16. 21 Ocak 2014
  17. lan mAL TAbi korsan kullancan dünyadaki windows 7 kullananların %89 u korsan kullanıo 50 lira degıl 10 lira bile olsa gene aptallık olur almak ayrıca windows 7 nin fiyatıda 500 lira değil bilip bilmeden konuşma windows 8 250 lira falan gerizekalı
    21 Ocak 2014
soru sor

Windows 7'yi Türkçeleştirmek - Windows 7'yi Türkçe Yapmak

Alakalı Aramalar:

1. windows 7yi türkçe yapmak

,
  2. windows 7yi turkce yapma