Windows 7 windows 7 starter arka plan değiştirme programı indir

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, ny1 üyesi tarafından 11 Mart 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Windows 7 windows 7 starter arka plan değiştirme programı indir. windows 7 starter arka plan değiştirme programı indir [IMG] Birçok windows 7 kullanıcısını yapmaya calıştıgı şeydir starter arka planını değiştirmek.... Windows 7 Logon Screen Windows 7 giriş ekranını değiştirme programı Seven Theme Source Patcher Windows 7 Sistem Simgelerini Değiştirme Programı ...

1. ny1

ny1

windows 7 starter arka plan değiştirme programı indir

Birçok windows 7 kullanıcısını yapmaya calıştıgı şeydir starter arka planını değiştirmek. Bunu yapamanın 1 kaç yolu vardır internette dolaşırken windows 7 konularını yayınlayan bir site buldum o sitede bu işlemin farklı bir şekilde yapıldıgını belirtiyor bende denedim calıştı sorunsuz. Yapmamız gerekenler şunlardır
    Windows 7 Starter ilk görünüm;
    Starter‘da arkaplan değiştirmek için Yabancı bir sitede arkaplan değiştirme programı buldum.Bir çok program denedim ama çalışan sadece bu.Çok basit ama dertlere derman bir program.Kullanımı da oldukça basit. Öncelikle programıi Buradan İndirin . Kurulumu yaptıktan sonra programı çalıştırın.Program görüntüsü
    Browse‘den istediğiniz bir resimi seçin ve Apply‘e basın.”Please log off for changes to take effeck” yazısını gördükten sonra makinayı kapatıp açın.Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi arkaplan değişiyor.Dediğim gibi denedim ve çalışıyor.​
    Bu iş bukadar

alıntı​
    11 Mart 2011
  2. windows 7 starter arka plan değiştirme programı indir Cevapları

3. Konu Basligi ve Konu icerigi tamamiyle degistirilip Konu güncellenmistir//
    12 Mayıs 2011
  4. normalde hiçbir programsız değiştirebiliyorsun zaten :D
    22 Mayıs 2011
  5. starter da direk değiştirilmiyor arkadaşım.. bence bu program gerekli birşeydi teşekkürler
    23 Temmuz 2011
  6. bnde starter kullanıyorum nasıl indiricem burdan
    2 Ekim 2011
  7. güzel konu :tamam::tamam:
    3 Ekim 2011
  8. çoook teşekkür ederim dizüstümü aldığımdan beri hep bunu isterdim:yuppi::bravo:
    16 Kasım 2011
  9. Konu icersinde burdan indir yaziyo;)r ordan indirebilirsin
    16 Kasım 2011
  10. sadasdasasdas
    4 Mart 2012
  11. programı indirdim calıstıramıyorum nasıl calıstırıcam ?
    19 Temmuz 2012
  12. program inmiyor
    [kizgin][kizgin][kizgin]
    31 Ekim 2012
  13. programı indirdim nasıl çalıştırcam
    28 Şubat 2013
  14. acil cevap verin [kizgin][kahretsin]
    28 Şubat 2013
  15. programi indirdinmi ? yani kurdunmu ayrica link saglam arkadaslar

Programı çalıştırın. Masaüstü yapmak istediğiniz resmin klasörünü seçin ve resmi seçip masaüstü resmi yapın. hepsi bu kadar.
    3 Mart 2013
soru sor

windows 7 starter arka plan değiştirme programı indir