Vücuttaki İltihabı Atan Bitkiler Vücuttaki İltihaba İyi Gelen Bitkiler

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, TRUzman üyesi tarafından 27 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Vücuttaki İltihabı Atan Bitkiler Vücuttaki İltihaba İyi Gelen Bitkiler. Bu yazıda Vücuttaki İltihabı Atan Bitkiler Vücuttaki İltihaba İyi Gelen Bitkiler hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. vücuttaki iltihabı atan bitkiler... Kansere iyi gelen bitkiler Şekere İyi Gelen Bitkiler ...

 1. Bu yazıda Vücuttaki İltihabı Atan Bitkiler Vücuttaki İltihaba İyi Gelen Bitkiler hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. vücuttaki iltihabı atan bitkiler ve vücuttaki iltihaba iyi gelen bitkiler hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  vucut iltihabı vücut iltihabına ne iyi gelir vücuttan iltihap atan bitkiler vücuttaki iltihabı atmak için vucuttaki iltihabı atan bitki

  [​IMG]

  Zeytinyağı Vücut İltihabını önlüyor  Akdeniz tarzı beslenmek , vücutta iltihap oluşumuna yol açan genleri bastırıyor.
  Bilim adamları zeytinyağının kullanıldığı yemeklerle beslenmenin, vücutta iltihap oluşumuna yol açan genlerin bastırılmasını sağladığını ve böylece kalp hastalıkları gibi sorunları azalttığını saptadı.
  Araştırmaya göre, iltihaba yol açan genleri bastırmada, zeytinyağında bulunan karbolik asit (fenol) rol oynuyor. Akdeniz mutfağı başta zeytinyağı olmak üzere balık, sebze ve meyveden oluşuyor. Akdenizliler kırmızı et ve mandıra ürünlerini az tüketiyor.
  Araştırmanın başkanı İspanya’daki Cordoba Üniversitesinden Francisco Perez-Jimenez, “Bu bulgular, iltihapla beslenme biçimi arasındaki ilişkiyi güçlendiriyor ve sağlık üzerindeki en temel etkinin, sızma zeytinyağı kullanımından geldiği yolunda delil sağlıyor” dedi.
  Perez-Jimenez, bu beslenme biçiminin bağışıklık sistemi hücrelerinin faaliyetlerini daha az zararlı bir duruma getirebileceğini söyledi.
  İltihap, damar sertliği ve tıkanıklığı gibi durumları tetikleyebiliyor. Damar sertliği de tansiyon ve kalp hastalıklarına yol açabiliyor.
  Akdeniz diyeti kalp hastalıklarından korumanın yanı sıra 2. tip şeker hastalığı, Alzheimer ve depresyon riskini önleyebiliyor.
  27 Mayıs 2013
  #1
 2. Vücuttaki İltihabı Atan Bitkiler Vücuttaki İltihaba İyi Gelen Bitkiler Cevapları

soru sor

Vücuttaki İltihabı Atan Bitkiler Vücuttaki İltihaba İyi Gelen Bitkiler