üniveristeler ve Üniversitelerin Bulunduğu İller Hakkında Bilgi

İsimli konu WH 'Eğitim Kültür' kategorisinde, oguzbey1988 üyesi tarafından 11 Kasım 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: üniveristeler ve Üniversitelerin Bulunduğu İller Hakkında Bilgi. Arkadaşlar bu sayfada herkes okuduğu üniversitenin olduğu şehri anlatsın ki önümüzde ki yıllarda tercih yapacak olan kardeşlerimiz buradan faydalanarak... [Avea Kaçkaç Hücre Bilgi Servisi ve Servisin Verildiği İller] İller Ve İlÇelerİ ...

1. Arkadaşlar bu sayfada herkes okuduğu üniversitenin olduğu şehri anlatsın ki önümüzde ki yıllarda tercih yapacak olan kardeşlerimiz buradan faydalanarak gidecekleri yerler hakkında en azından ufak tefekte olsa bişeler öğrensinler bu gerçekten çok önemli
    11 Kasım 2008
  2. üniveristeler ve Üniversitelerin Bulunduğu İller Hakkında Bilgi Cevapları

3. ÖNCELİKLE BEN BAŞLIYIIIM TABİ Kİ

BEN ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİNDE OKDUM. ASLINDA ZONGULDAK GÜZEL Bİ ŞEHİR FAKAT YAZLARI KIŞLARI PEK SOĞUK OLMAZ AMA YAĞMUR YAĞDIĞI ZAMAN KÖMÜR MADENLERİNİN ÇOK OLUŞUNDAN KAYNAKLANAN SİYAH BİR TOZ BULUTU YAĞMUR TANELERİNE YAPIŞARAK YAĞAR VE BİR NEVİ YAĞMUR DEĞİL KÖMÜR YAĞMIŞ GİBİ OLUR BU NEDENLE YAĞMURLU GÜNLERDE BEYAZ BİŞEY VGİYEMEZSİNİZ ORDA GİYSENİZ BİLE KARARIR :d AYRICA EKONOMİSİ AÇISINDAN DA ÇOK PAHALI Bİ ŞEHİR BEN MERKEZ İÇİN SÖZ EDİYORUM BU ARADA İLÇELERİNDE NASILDIR PEK Bİ BİLGİ SAHİBİ DEĞİLİM . GENEL OLARAK BEĞENİLMEYEN Bİ ŞEHİRDİR FAKAT BENİM MADDİ SIKINTIM YOK O KONUDAN RAHATIM YAĞMURDAN DA ETKİLENMEM ÇÜNKÜ GEZSMEYİ PEK SEVMEM DİOSANIZ HAA BİRDE DAĞLIK BİR BÖLGEYE KURULDUĞU İÇİN ÇOK FAZLA MERDİVEN VE YOKUŞ VAR BUNLAR BANA KOYMAZ DİOSANIZ SİZİŞN İÇİN ÜLKEMİZİN HARİKA ŞEHİRLERİNDEN BİRİDİR. BURAYA TERCİH YAPACAK YAPAN VEYA BURDA OKUAYNA ARKADAŞLARA BAŞARUILAR DİLİYORUM VE BOL ŞANSLAR ÇÜNKÜ BUNA ÇOK İHTİYAÇLARI VAR :d
    11 Kasım 2008
  4. Paylaşım İçin Saol...
    14 Mayıs 2009
soru sor

üniveristeler ve Üniversitelerin Bulunduğu İller Hakkında Bilgi