Turunç Köyü Saadet Zeki Ünsal İlköğretim Okulu Marmaris Muğla

İsimli konu WH 'İllerimiz' kategorisinde, layl@m üyesi tarafından 9 Ağustos 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Turunç Köyü Saadet Zeki Ünsal İlköğretim Okulu Marmaris Muğla. Turunç Köyü Saadet Zeki Ünsal İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz : Turunc Koyu Saadet Zekı Unsal İlköğretim Okulu Muğla Marmaris İlçe Milli... Atatürk İlköğretim Okulu Marmaris Muğla Bozburun İlköğretim Okulu Marmaris Muğla ...

1. Turunç Köyü Saadet Zeki Ünsal İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Turunc Koyu Saadet Zekı Unsal İlköğretim Okulu Muğla Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Turunc Koyu Saadet Zekı Unsal İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Turunc Koyu Saadet Zekı Unsal İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Turunc Koyu Saadet Zekı Unsal İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Turunc Koyu Saadet Zekı Unsal İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turunç Köyü Saadet Zeki Ünsal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Marmaris
    Okulun Telefonu: 252 4767033
    Okulun Faksı: 252 4767033
    Okulun Adresi: Turunç Köyü
    Okulun Web Adresi:
    http://turuncszu.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok