türkçenin doğru kullanımı

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, kuuus üyesi tarafından 11 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: türkçenin doğru kullanımı. [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] yazıklar olsun....... Klavye ve "Mouse"un Doğru Kullanımı Doğru ekran kullanımı ve gözlerin dinlendirilmesi ...

1. [​IMG]

yazıklar olsun.......
    11 Temmuz 2009
  2. türkçenin doğru kullanımı Cevapları

3. beni en çok etkileyende en son resim oldu arkadaşlar yazıklar olsun ...
    11 Temmuz 2009
  4. ewt aynen katılıyorum abı ama bızımkılerde tabelaya nıhat mobılya ahmet mobılya dıye yazıyolar:):): bence bızım kendımızı gelıstırmemız lasım calısma cok gusel tebrıkler
    11 Temmuz 2009
  5. YA BEN BİZİM DEVLETİ ANLAMIYORUM yabancıların nasıl markaları varsa türklerinde markaları olsun bizde salak gibi adidas nike nestle.... daha neler neler bunları kullanıyoruz anca ya bana markasının türklere ait olduğu bişey söyleyin ben bulamıyorum arkadaşlar suç devlette diline sahip çıkamıyor bizim devletimiz çarşıdaki o kelimeleri yasaklayamıyor bizim devletimiz böyle işde ben diyecek bişe bulamıyorum valla yazık eğer böyle bi devlet olmaya devam edersek biz ölmüşüz arkadaşlar bizim bu devlet türkiyeyide satar yabancılara bakında görün yazıklar olsun ya[kahretsin]
    11 Temmuz 2009
  6. abı onu bırak o bır yere kadar yakında dolarla euroyla ekmek almaya gıdersek ıste o zaman yandıgımızın resmıdırkı herhalde bu gıdısle gıdıcez:):):)
    11 Temmuz 2009
  7. abı onu bırak o bır yere kadar yakında dolarla euroyla ekmek almaya gıdersek ıste o zaman yandıgımızın resmıdırkı herhalde bu gıdısle gıdıcez:):):)

valla doğru diyon kardeşim bu gidişin hiç tadı yok ben bunu bilir bunu söylerim türkçesine sahip çıkamayan devletten ne bekliyozki biz[kizgin]
    11 Temmuz 2009
  8. valla doğru diyon kardeşim bu gidişin hiç tadı yok ben bunu bilir bunu söylerim türkçesine sahip çıkamayan devletten ne bekliyozki biz[kizgin][/QUOTE]

aynen abı aynen katılıyorum bız bunları bırakmısız kürt türk laz cerkes davası yapıoruz basörtüsü davası yapıoruz benımde zoruma bu gıdıyor bız bırbırımızı yerken dısardakı adam gelıyor kendı markasıyla en guzıde semtte ısyerı acıyor ve bır ingiliz veya alman fransız markalarıyla sora bakıoruzkı cadee oldugu gıbı victorla londonla danielle dolmus allah ıslah etsın basımızdakılerı ne dıım bılmıyorumkı sunu ıyı bılıoyorum bız yek vucut olup kendı projelerımızı canlandırıp pıyasaya surup avrupaya kabul etırıcez ahmet mehmet hasan huseyınle olmaz yanı
    11 Temmuz 2009
  9. sonuncu resim gerçek mi çok şaşırdım ve Türkçemizi çok seviyorum ama ne çare :agla: :agla::agla::agla::agla:
    11 Temmuz 2009
  10. tabikide haklısın ahmetle mehmetle olacak iş değil bu ya devlet bizim derdimizi bi anlasa adamlar gidiyor yok başörtüsü bilmemne diyorlar ya senin ülkeni adamlar götürüyor sen hala boş boş işlerle uğraşıyon ilk önce diline sahip çık tabelaları düzelt sonrası zaten gelir o yabancı tabelalar gidince koyacak markada gelir arkasından zaten allaha şükür bi marka buluruz kendimize in iyisinden en kalitelisinden ama önce dediğin gibi tek bir vücut olmak lazım:uzgun:
    11 Temmuz 2009
  11. :bravo::bravo::bravo:ewt haklısın
    11 Temmuz 2009
  12. bide kardeşim benim zoruma giden neden türkiyede o kadar yabancı sözcük varken ve kullanılıyorken diğer yabancı ülkelerin hiçbiryerinde ne bir türkçe kelime kullanılıyor nede konuşuluyor yani biz burda mal gibi bişey oluyoruz haksızmıyım[kizgin]

:bravo::bravo::bravo:ewt haklısın
    saol kardeşim sonuna kadar haklıyııız ikimizde...
    11 Temmuz 2009
  13. 11 Temmuz 2009
  14. valla haklısında bişey yapamamakta benim zoruma gidiyor kardeşim hem sinirleniyoruz hemde böyle elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz ya o benimde zoruma gidiyor işde ne yapmalıyız sence :uzgun: herşeyi görüp biliyoruz ama yapabileceğimiz bişey yok
    11 Temmuz 2009
  15. abı valla o kunda senın gıbıyım ama sunu bılıyorum butun bunların sırrı cozumu dınımıze sımsıkı sarılıp yanı en azından onun hukumlarını uygulamalıyızkı bu bızımle sınırlı degıl tabı ordu mıllet herkes boyle olmalı bılıomusun abı amerıca su anda hz.ömer taktıgıyle yonetılıyor ondan sora adamlar bır seyın hukmunu verırken kur'anı kerıme sarılıyor yanı anlatmak ıstedıgım bız bırbırımızı anlıycazkı bu ıkımızle sınırlı degıl butun herkes sole solım ayetı kerıme ben sızın layık oldugunuz ıdarecıler sıze tayın ederım demekkı bız bu hakları savunacak ıdarecılere layık degılız:)
    11 Temmuz 2009
  16. abı valla o kunda senın gıbıyım ama sunu bılıyorum butun bunların sırrı cozumu dınımıze sımsıkı sarılıp yanı en azından onun hukumlarını uygulamalıyızkı bu bızımle sınırlı degıl tabı ordu mıllet herkes boyle olmalı bılıomusun abı amerıca su anda hz.ömer taktıgıyle yonetılıyor ondan sora adamlar bır seyın hukmunu verırken kur'anı kerıme sarılıyor yanı anlatmak ıstedıgım bız bırbırımızı anlıycazkı bu ıkımızle sınırlı degıl butun herkes sole solım ayetı kerıme ben sızın layık oldugunuz ıdarecıler sıze tayın ederım demekkı bız bu hakları savunacak ıdarecılere layık degılız

biz herşeye layığızda işde sabrın sonu selamet kardeşim sabredip o idarecileri beklemekten başkada çaremiz yok valla baksana hayret bişey ya valla:uzgun: deli olmamak elde değil[kahretsin]
    11 Temmuz 2009
  17. +REP +repp süpr
    11 Temmuz 2009
  18. +REP +repp süpr

saol ekinsu
    11 Temmuz 2009
  19. biz herşeye layığızda işde sabrın sonu selamet kardeşim sabredip o idarecileri beklemekten başkada çaremiz yok valla baksana hayret bişey ya valla:uzgun: deli olmamak elde değil[kahretsin][/QUOTE]

ewt abı dedıgın gıbı sabredıcez bu arada elımızden geldıgınce ınsanları uyandırıcaz yanı markalasma konusudna bır seyler yapıcaz byu sekılde gıdıcek sora dılımızı dınımızı kurtarıcaz bız tası atıcaz artık belkı arkamızdan bızı taslarlar belkıde onlarda bızımle beraber tas atarlar :):):)
    11 Temmuz 2009
  20. ewt abı dedıgın gıbı sabredıcez bu arada elımızden geldıgınce ınsanları uyandırıcaz yanı markalasma konusudna bır seyler yapıcaz byu sekılde gıdıcek sora dılımızı dınımızı kurtarıcaz bız tası atıcaz artık belkı arkamızdan bızı taslarlar belkıde onlarda bızımle beraber tas atarlar :):):)

:)vallaha haklısın bence onlarda bizimle beraber taş atar arkamızdan taş atanlarıda zaten adamdan saymazsak oldu bu iş:tamam:
    11 Temmuz 2009
  21. :)vallaha haklısın bence onlarda bizimle beraber taş atar arkamızdan taş atanlarıda zaten adamdan saymazsak oldu bu iş:tamam:[/QUOTE]

ok abı :):):): dedigin gibi yapalım saol yorumların ıcın tesekurler :):):)
    11 Temmuz 2009
soru sor

türkçenin doğru kullanımı