türkçe yama nasık eklenir.

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, neyseo35 üyesi tarafından 12 Ekim 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: türkçe yama nasık eklenir.. herkese selam oyun konusunda yeniyim.call of duty 2 türkçe yama yapmak istiyorum tam olarak nasıl indirilir nasıl yamanır yazarsanız sevinirim acemiyim... türkçe yama Winamp Türkçe Yama 5.56 ...

1. herkese selam oyun konusunda yeniyim.call of duty 2 türkçe yama yapmak istiyorum tam olarak nasıl indirilir nasıl yamanır yazarsanız sevinirim acemiyim arkadaşlar ona göre açıklarsanız sevinirim.
    12 Ekim 2009
  2. türkçe yama nasık eklenir. Cevapları

3. Türkce yamasi indirmek icin buraya TIKLA
    YAma yapilisi
    C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main klasörüne git ve
    oradaki "localized_english_iw00" dosyasini Winrar ile aç ve "Ekle" seçenegine tikla
    Açilan pencerede indirmis oldugun "localizedstrings" klasörünü seç ve "Tamam" de.
    Pencere kapanacaktir Tekrar bir pencere daha gözükecektir Onada "Tamam" dedikten sonra
    Arsiv güncellenmeye baslayacaktir güncelleme islemi bitince pencereyi kapat.
    Artik oyuna baslayabilirsiniz. iyi Eglenceler...saygilar....
    12 Ekim 2009
  4. çok sağol kardeş daha deniyemedim inşallah beceririm.
    14 Ekim 2009
  5. arkadaş onun dil klasörü olacak o yama dosyasını dil klasörünün içindeki ile değiştir oldu bitti gitti the bitti:muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha:
    15 Ekim 2009
  6. arkadaşlar bu gta vice city türkce yamasını nasıl yapıyosunuz bende yeniyim
    1 Haziran 2013
soru sor

türkçe yama nasık eklenir.