Tüm Yılların Tüm derslerin vize , final ve bütünleme sorularını indir

İsimli konu WH 'Sınavlar' kategorisinde, coddyy üyesi tarafından 24 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Tüm Yılların Tüm derslerin vize , final ve bütünleme sorularını indir. Arkadaşlar, ilk önce aöf nin sitesine giriyorsunuz AçıköÄ�retim e-Ã�Ä�renme Portalı Burdan ilk önce T.C. kimlik numaranızı girin, 2. etapta... açık öğretim tüm derslerin özetleri download geçmiş yılların sorularını bulalım ...

1. Arkadaşlar, ilk önce aöf nin sitesine giriyorsunuz

Açıkö�retim e-��renme Portalı

Burdan ilk önce T.C. kimlik numaranızı girin, 2. etapta Sınav Soruları, 3. etapta istediğiniz yılı seçin , 4. etap ta final , vize yada bütünleme hangisini istiyorsanız onu seçin daha sona e kitabı tıklayın ve istediğiniz dersi seçin

Buraya kadarını herkes biliyordur herhalde . Soruları görüyoruz ama kopyalama yada indirme yapamıyoruz

İşte bilgisayarınıza indirmek için şu yolları izleyin

1. Soruyu gördükten sonra internet explorer in üzerine gelin sağ tıklayın özellikleri seçin ancak explorer kısayol olmasın

2. Temporary internet files in bulunduğu ayarlar

3. Dosya görüntüle

4. Temporary internet files'a gelince eğer soruları gördükten sonra başka bir internet sayfası açmadıysanız en altta E- kitap ile başlayan ikonu seçin kopyalayın ve istediğiniz yere yapıştırın

5. İndirdiğiniz sorular swf formatında oluyor . Eğer bu formattı okuyabilen bir medya player varsa tıkladığınızda açar yoksa eğer birlikte aç yapın ve internet explorer ile açın

AÖF SORACAĞI SORULARIN BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞUNU GEÇMİŞ YILLARDA SORMUŞ OLDUĞU SORULARDAN SEÇİYOR

BU YÜZDEN SON 4 YADA 5 YILDA ÇIKMIŞ SORULARI EZBERLEYİN , ŞIKLARIN YERLERİ BİLE AYNI OLUYOR. BAZEN 30 SORUDAN 25 TANESİ GEÇMİŞ YILLARDA ÇIKANLARIN AYNISI OLUYOR .

düzeltme

1) Önce masaüstüne veya flashdiskinize veya herhangi bir yere yeni klasör açıp indireceğiniz sorulara uygun isimlendirin.
    2) http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx portalına gidin
    2.1) Fakülte seçinizden=sınav soruları
    2.2) Bölüm seçinizden=sınav yıllarını
    2.3) Ders seçiniz kısmından = ara, yılsonu, bütünleme sınavlarından ihtiyacınız olanı seçin.
    3) Gelecek ekrandan e-kitap bölümünü seçin.
    4) İhtiyacınız olan ders/derslerin kodunun üzerine gelerek “sağ” tuşu tıklayın.
    5) Sağ tuş tıkladığınızda “kısayolu kopyalayınız”
    6) Masaüstüne veya flashdiskinize veya herhangi bir yere açtığınız klasörün içerisine “sağ tuşa” basarak “kısayolu yapıştırın”.
    …….BU KADAR
    24 Mayıs 2008
  2. Tüm Yılların Tüm derslerin vize , final ve bütünleme sorularını indir Cevapları

3. Konudan herkes haberder olsun diye Yeni Konu başlığında gönderiyorum)
    Arkadaşlar daha kolay bir yöntem var hemen anlatıyorum.

E-Öğrenmeden örnegin bir kitapcık açtınız yada bir dersin pdf açtınız.
    Hemen Internet Explorer dan Araçlar-Internet Seçenekleri - Temporary Internet Files Altında Ayarları görmüş olmalısınız. Ayarlar -Dosya Görüntüle seçin. En son açmış oldugunuz bir pdf dosyasını gördünüz.
    Masaüstünde yada Belgelerinizde bir klasör açın ve içine kaydedin.
    İşte bu kadar artık pdf ler eliniz altında ve print edebilirsiniz aynı şekilde cevap anahtarlarınıda indirebilirsiniz.
    Örneğin
    (KitapSWF/2007-2008Yıl Sonu Sınavı Kitapçıkları..... diye başlayan dosyalar)İsimleri biraz uzun ama olsun :)

Bu arada Adobe Flash Player yüklü olması lazım

Kolay gelsin herkese, İyi çalışmalar
    24 Mayıs 2008
  4. teşekkürler
    6 Temmuz 2008
  5. paylaşım için teşekkürler
    8 Temmuz 2008
  6. açılmıyooooo
    11 Temmuz 2008
  7. bu linkte artık sorular kısmı yok
    başka bi link var mı bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler
    19 Temmuz 2008
  8. Açılmıo sayfa
    19 Temmuz 2008
  9. sagol daha lisedeyim

ama bi bakabilirim
    19 Temmuz 2008
  10. anlamadım yapamıorum?
    22 Temmuz 2008
  11. aof değişiklik yaptı bu yöntem olmuyor artık başka yöntem bilen varmı keşke zamanında indirseydim hepsini:)
    22 Temmuz 2008
  12. sınav soruları var diye üye oluyoruz ama hiç birşey
    24 Temmuz 2008
  13. bir türlü açılmıyor sayfa
    24 Temmuz 2008
  14. Arkadaşlar daha bugün indirdim bu yöntemle

Dediklerimi yapın temporary internet filesteki en alttan 3 tanesine bakın E kitap ile başlayanlardan bunların bazıları 1 yada 3 kb oluyor onları değil de şöyle 300 kb kadar olanı indirin

Daha sonra bu indirdiğiniz dosyayı gom media player ile açın

Mutlaka oluyor

Sadece çıkmış sorulara çalışarak 8 ders birden verdim mutlaka sorulara çalışın

Gom media player için ....

http://www.download.com/GOM-Media-P...-GOMMediaP&subj=uo&tag=button&cdlPid=10824936
    26 Temmuz 2008
  15. Yinede yapamazsanız msn den yardımcı olayım

Daha ne yapayım :))
    26 Temmuz 2008
  16. ben indiremiyorum ya bana yardımcı olursanız çok sevinirim:(
    28 Temmuz 2008
  17. çok kolay arkadaşlar sayfayı açın sonuna kadar yüklendikten sonra dosyaları görüntüleyin. En altta ki boyutu büyük olan dosyayı masaüstüne kopyalayın. Daha sonra 180 derecede ısınmış gom playera atıyoruz. 2 sn sonra sorular servise hazır:D
    28 Temmuz 2008
  18. işte bu kadar kolay arkadaşlar
    28 Temmuz 2008
  19. selamlar arkadaşlar
    herkese bol eğlenceler
    29 Temmuz 2008
  20. 2000 2007 aof de çıkmış sorular
    29 Temmuz 2008
  21. Yapamıyorsanız bizzat yardımcı olayım

az bişey olsa rapidshare den link koyacam da

çok fazla tüm derslerin, tüm yılların sorularını koyamam buraya
    30 Temmuz 2008