Subliminal Vision Pro-Bilinçaltına Gizli Mesaj Yerlestirme Programı

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, sarkat üyesi tarafından 29 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Subliminal Vision Pro-Bilinçaltına Gizli Mesaj Yerlestirme Programı. [IMG] Subliminal Vision Pro-Bilinçaltına Gizli Mesaj Yerlestirme Programı Gözümüzün algılayamadığı görüntüleri, sesleri bilinçaltımız algılar. Bu... Bilincaltina Gizli Mesaj Yerlestirme Programi Tweak-XP Pro windows xp nin gizli özelliklerini görebilme programı ...

1. [​IMG]

Gözümüzün algılayamadığı görüntüleri, sesleri bilinçaltımız algılar. Bu program bizim hazırlayacağımız mesajları yukarıdaki alıntılarda anlatıldığı gibi bizim bilinç altımıza sürekli işliyor.

Pc açılınca program çalışmaya başlıyor. Biz ne yaparsak yapalım; ister oyun oynayalım ister film izleyelim ister nette gezelim ekranda sürekli olarak bu mesajlar anlık olarak belirip kayboluyor fakat bu çok hızlı bir şekilde olduğundan biz ekrana mesaj geldiğini anlamıyoruz bile. fakat bilinç altı anlıyor.
    T ürkçe sitelerde bu konuda hiç bir bilgi yok. Fakat yabancılar bu konuda bayağı bir ilerlemiş. Bu subliminal mesajları MP3 ler arasına gömen programlar filan var. Siz bir mp3 seçip içine mesajlarınızı yerleştirip dinliyorsunuz mesajlar aynen bilinçaltına. Ya da kötümser mesajları mp3 yerleştirip sevmediğiniz birine mp3 hediye ediyorsunuz.

Bundan başka şüphelendiğiniz mp3 leri inceleyip varsa içindeki subliminal mesajları ortaya çıkaran bir program bile var.

Daha da ötesi uyku sırasında ders çalışmak küçkken bizler için hayaldi bunun bile programı var. PC yi aç, programı çalıştır, git yat. Tüm mesajlar uyurken bilinçaltına.

Bu program sadece pc aracılığıyla subliminal mesajlar veriyor. Program ing. olduğundan dolayı mesajlarda ing. Bu haliyle bir anlamı yok gibi. fakat programı kurduktan sonra mesajları türkçeleştirirsek sorun kalmıyor.

Mesajların bir kısmı türkçeleştirilmşi halde aşağıda, ister buradan alıp kullanın ister kendiniz türkçeye çevirin. Hatta isterseniz kendi mesajlarınızı kendiniz hazırlayın. Ancak sitelerde yanlış hazırlanan mesajların insanları kötü etkilediğinden filan bahsediliyor. Nette subliminal messages diye arattırırsanız uzmanlarca hazırlanmış bol miktarda sublimina mesaj var. Üstelik kategorik halde: İş yaşamında başarı, bireysel mutluluk vb. gibi.

Mesajları Türkçeleştirmek (değiştirmek) için programın kurulum klasöründeki DATA klasörüne girin. Buradaki txt uzantılı dosyaları açıp mesajları türkçeleştirin (ing olanları silin yerine türkçelerini yazıp kaydedin.)

Data klasöründeki millionaie mind txt dosyasının aslı şöyle.

I am willing to succeed;1
    I accept affluence;1
    I deserve prosperity;1
    I attract opportunity;1
    I am wealthy;1
    Riches flow into my life;1
    I have a knack for creating value and wealth;1
    My life is full of joy;1
    Making money is fun;1
    I deserve the good life;1
    I expect success;1
    I learn from others;1
    I am confident in my abilities and skills;1
    Dreams can come true;1
    I turn ideas into action;1
    I create wealth easily and effortlessly;1
    I take responsibity for my life and my actions;1
    I make great things happen;1
    I [​IMG] to help people;1
    I give generously and receive graciously;1
    I come up with new ideas for making money;1
    People [​IMG] to help me;1
    Money is good;1
    I recognize opportunites all around me;1
    Money is freedom;1
    I deserve to be free;1
    It's fun to create;1
    I share my ideas with people who can help me;1
    I am creative;1
    I deserve success;1
    I am valuable;1
    I am important;1
    I care for others;1
    I do the right thing;1
    I am rewarded for my efforts;1
    I attract money like a magnet;1
    I have the courage it takes to succeed;1
    I live a life of abundance;1

Türkçeleştirilmiş hali (Siz değiştirebilirsiniz)

Güçlüyüm ve güvendeyim;1
    İç kaynaklara sahibim;1
    Amaçlarımı gerçekleştirebilecek güce sahibim;1
    Hayatımı denetleyebilirim;1
    Değerliyim;1
    Kendime güvenim tamdır;1
    İnsanlar bana saygı duyar;1
    İnsanlar beni sever;1
    Ben gerçek bir arkadaşım;1
    İnsanları önemserim;1
    Yeteneklerimden, ustalığımdam ve deneyimlerinden eminim;1
    Diğerleriyle ilgilenirim;1
    Eminim;1
    Güçlü bir kişiyim;1
    Tüm engelleri kendime olan güvenimle aşabilirim;1
    Ben bir başarıyım;1
    Mutlu olmayı seçerim;1
    Kendime ve geleceğime inancım var;1
    Cesurum;1
    Ben bir kahramanım;1
    İnsanlar beni takdir eder;1
    Kendime olan güvenim kim olduumdur, ne yaptığım değil;1
    Başarıyı hakediyorum;1
    Ben sakinim;1Her yerde ve her zaman kendime olan güvenimi korurum;1
    Kendimi affederim;1
    Kendimle barışığım;1
    Kendime olan güvenimi zedeleyen etkenleri yokedebilirim;1
    Zekiyim;1
    Kendimi ya da bir başkasını geçmişteki tüm hatalardan dolayı affederim;1
    Kendimde güvendeyim;1
    Kendimden eminim;1

This 'Breakthrough Technology' now makes it possible for you to literally 'REPROGRAM YOUR MIND' to achieve success in any area of your life. With the new Subliminal Vision Pro software, achieving your goals and dreams can be so easy, so second-nature to you that it will be virtually automatic!

Imagine what life would be like if you were one of those "lucky" people - you know ... the ones who always seem to come out on top. What would it be like to have things seem to just "fall into place" for you - in every area of your life? What would your life be like?

BOYUT: 3.7 MB

http://www.subliminal-mind.com/sunshop/trial.htm
    29 Mayıs 2008
  2. Subliminal Vision Pro-Bilinçaltına Gizli Mesaj Yerlestirme Programı Cevapları

3. süpermiş teşekkürler
    30 Mayıs 2008
  4. Bana biraz uçuk geldi... Ama denemeye değer sağolasın
    1 Haziran 2008
  5. Aman dikkat yakında sanal kanatlarda çıkar:D:D:D:D
    1 Haziran 2008
  6. Teşekkürler yazı olarak uyarıyor değilmi sesli bir uyarı olamaz olursada ingilizce lisanı ile okursa ne olur bilmem. Program nasıl gösterdiğini gösteriyormu yoksa ona güvenmemizmi gerekiyor. Yani önizleme yapılıyormu.
    2 Ağustos 2008
  7. kendi kendine telkin için işe yarayacak bir programa benziyor..
    10 Nisan 2009
  8. First Name:Email Address:What is the main goal you want to achieve with our software?:

adresi bi kontlor et istersen ve ya yüklemek için bizi bilgilendirsen diyorum
    1 Ağustos 2009
  9. 1 Ağustos 2009
  10. Hadi canım ikile. Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna. hadi hadeeee...
    1 Ağustos 2009
  11. :yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi:
    16 Eylül 2009
  12. meraba arkadaşalr ben yeniyim.sarkat ben senin dediğin herşeyi yaptım programı da kurdum ama yazılar trkçe gelmiyo ekrana oysaki ben txt den hepsini silip türkçe yaptım.şimdi ne yapmam gerekiyo yardım ederseniz sevinirim
    17 Mart 2010
  13. Arkadaşım benim verdiğim link bu değil yöneticiler değiştirmiş.

Ben napayım
    18 Mart 2010
  14. yaa ben progamı indiremedim de yardımcı olurmusunuz :S:S:S:S
    30 Mart 2010
  15. tmm gere kkalmadı isminden indirdim ekleyen arkadaşa bu programın vasrlıgını göstertigi için teşekkür ederim
    30 Mart 2010
  16. Kendi Sitesindeki Yazı Türkçe Okunuşu....

Kısa bilgi Subliminal Vision Pro:
    Blast your mind with 28,800 positive suggestions every day.​
    Blast aklını 28.800 olumlu öneriler her gün.
    With Subliminal Vision Pro self-help software, you can literally 'Reprogram' your subconscious mind to automatically and effortlessly achieve the life of your dreams.​
    Subliminal Vision Pro self-help yazılım ile, kelimenin tam anlamıyla 'yeniden programlamak senin bilinçaltının otomatik olarak ve zahmetsizce hayallerinizdeki yaşam elde etmek için olabilir.
    This 'reprogramming' is accomplished through the use of visual...​
    Bu 'yeniden programlama' görsel aracılığıyla yapılmaktadır ...

En Azından Denemek Lazım..
    Paylaşım için Teşekürler.....
    30 Mart 2010
  17. teşekkürler
    11 Nisan 2010
  18. enteresanmis...
    bunu daha once kullanan var mi arkadaslar
    kull******rda ne gibi bir sonuç çikmis, merak ediyorum....
    15 Nisan 2010
  19. Merhaba,
    ''Bundan başka şüphelendiğiniz mp3 leri inceleyip varsa içindeki subliminal mesajları ortaya çıkaran bir program bile var.''demişsiniz.Bu konuda biraz bilgi verebilir misiniz..? Mesela bunun için hangi program(lar) kullanılabilir .?
    31 Mayıs 2010
  20. merhaba paylaşımınız için teşekkür ederim çok faydalanacağımızdan eminim.
    Daha da ötesi uyku sırasında ders çalışmak küçkken bizler için hayaldi bunun bile programı var. PC yi aç, programı çalıştır, git yat. Tüm mesajlar uyurken bilinçaltına.
    bu programa ulaşabilmek mümkün mü bu aralar çok ihtiyaç duyacağız eger sizde varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.
    teşekkürler
    22 Haziran 2010
  21. pogramı çalıştıramadım win 7 kullanıyorum selamlar..
    9 Ağustos 2010
soru sor

Alakalı Aramalar:

1. olumlu düşnce subminal mp3