Stimol'un yan etkileri nelerdir?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 30 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Stimol'un yan etkileri nelerdir?. stimol u basketbol antrenmanlarından sonra su ile karıştırarak içiyoruz yan etkisi olmadığı söylendi sizce de sağlıklı mı ?? ishal gibi yan etkiler yapar... Cinsel İlaçların Yan Etkileri Nelerdir? Doğum kontrol hapının yan etkileri nelerdir ...

1. stimol u basketbol antrenmanlarından sonra su ile karıştırarak içiyoruz yan etkisi olmadığı söylendi sizce de sağlıklı mı ?? ishal gibi yan etkiler yapar mı
    30 Eylül 2010
  2. Stimol'un yan etkileri nelerdir? Cevapları

3. 12 Ekim 2010
  4. 2 haftadır düzenli kullanıyorum herhangi bir yan etkisini görmedim, gayet memnunum.....
    27 Aralık 2010
  5. faydaları
    Yorgunluk ve halsizlik durumlarında
    • Enerji düşüklüğünde
    • Spor sonrası oluşan kas ağrılarında tavsiye edilmektedir.
    • Kilo aldırmaz.
    • Doping etkisi yapmaz.
    • Uykuyu bozmaz.

yan etkilerini prospektüsünden okudum ve yazdım
    Yan etkiler/Advers etkiler:

YAN ETKİLER / ADVERS ETKİLERKaynakwh webhatti.com:

STIMOL kullanımının başlangıcında nadiren hafif mide yanması oluşabilir.

STIMOL'ün içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir

içeriğindeki maddelerde aşağıdadırKaynakwh webhatti.com:

BİRİM FORMÜLÜ
    Etkin madde: 1 g Sitrülin malat (566.44 mg L-sitrülin ile 433.56 mg DL-malik asit karışımı)

Yardımcı maddeler: 2.806[​IMG]09 mg'lık bir saşe için povidon[​IMG] sodyum hidrojen karbonat (E500ii)[​IMG] maltodekstrin 6[​IMG] sodyum sakarin[​IMG] çilek aroması (aromalı maddeler[​IMG] arap zamkı[​IMG] maltodekstrin).
    27 Aralık 2010
  6. Yarı profosyonel sporcuyum ve düzenli bir stimol kullanıcısıyım. sürekli spor yaptığımdan da olsa gerek hiç bir yane etkisine rastlamadım vücudum üzerinde.
    28 Aralık 2010
  7. bir arkadaş cinsel isteksizlik sorunu yaşadığı için kullanıyordu bu stimolü, sorduğumda kendisine herhangi bir yan etkisi var mı diye yok demişti bana
    30 Aralık 2010
soru sor

Stimol'un yan etkileri nelerdir?