Sözü Edilen Korkunç Ses

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, Revenge66 üyesi tarafından 12 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Sözü Edilen Korkunç Ses. Rusyada bir kac bilim adami yeralti tabakalarindaki kirilmalarin sesini kaydetmek icin 14.4 kilometre kuyu kaziyorlar ve bu dinleme cihazlarini... Ses Ses ...

1. Rusyada bir kac bilim adami yeralti tabakalarindaki kirilmalarin sesini kaydetmek icin 14.4 kilometre kuyu kaziyorlar ve bu dinleme cihazlarini yerlestiriyorlar.Ilkinde cok zayif frekansta insan sesini duyuyorlar ama boyle bir seyin mumkun olmayacagini dusunduklerinden ilk etapta bu yerlestirdikleri cihazdan gelen sesler olabilecegi kanaatine variyorlar.Daha sonra daha yuksek frekanstaki sesleri algilayabilecek cihazi yerlestirdiklerinde hayrete dusuyorlar cunku yerin dibinden milyonlarca insanin ciglik seslerini duyuyorlar.Cogu bilim adami isini birakiyor.sözü edilen ses ; http://www.amightywind.com/mp3/hellscreams.mp3sonlarında...
    12 Ağustos 2009
  2. Sözü Edilen Korkunç Ses Cevapları

3. DinLemedim :D tırstım :P
    25 Mart 2010
  4. bu sesin nekadar doğru olduğunu bilmem ama elbet duyacağımız kesin. ama iyi ama kötü!......:uzgun:
    25 Mart 2010
  5. acaba onlar ne ? buyrun size cozulmeyi bekleyen bir sir daha...:)
    25 Mart 2010
  6. daha önce de dinlemiştim çok tırstım ya:agla:
    25 Mart 2010
  7. arkadaslar insan çığlığı die bişi yok bak ben açıklayım onu size toprak iletken olduğu için yeryüzündeki insanların sesi ne kadar azda olsa yankıdan dolayı içe enme ihtimali var
    2 Nisan 2010
  8. çok deiqişik ya ayh tırstm wala...:muahaha:
    3 Nisan 2010
  9. Annnnnneeeeeeeeeeeeeeee ! :kork:
    3 Nisan 2010
  10. Yoruma saol,
    8 Haziran 2010

11. Evet kuyunun üstündeki bir insan çığlık attıysa bu yankı yapmış olabilir çünkü bir iddaya göre bizim seslerimiz yok olmazmımış boşlukta gezinip dururlarmış
    9 Haziran 2010
  12. Yoruma saol,)
    10 Haziran 2010
  13. ayy tırstım bide evde tekim yaaa :uzgun:
    15 Haziran 2010
soru sor

Sözü Edilen Korkunç Ses