Şok Şok Şok !!! Hafıza Kartının Şifresini Bulma

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, göz_yaşı üyesi tarafından 6 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Şok Şok Şok !!! Hafıza Kartının Şifresini Bulma. Arkadaşlar aşağida lİnkte verdİğİm programi telefona kuruyoruz..daha sonra programi telefonun İçİnde çaliştiriyoruz..program açildiktan sonra seçeneklere... Şok ŞOK ...

1. Arkadaşlar aşağida lİnkte verdİğİm programi telefona kuruyoruz..daha sonra programi telefonun İçİnde çaliştiriyoruz..program açildiktan sonra seçeneklere gİrİp "bak" yazan yerİ seçİyoruz...karşimiza 2-3 sn'lİk bİr görüntü gelecek..o görüntünün İçİnde okunabİlen kisim sİzİn şİfrenİz arkdaşlar..daha sonra o yazinin arkasindan "başarili" dİye bİrşey çikarsa şİfrenİz bulundu demektİr..bende bİzzat denedİm ve oldu..şİfremİ unutmuştum, bu programla şİfremİn buldum tabİ bulduğumda çok güldüm..orda kendİ adim çikinca
    Umarim İşİnİze yarar..rep ve yorumlari beklİyorum...daha önce verİldİmİ bİlmİyorum ama gelen İstek üzerİne yayinliyorum..ayrıca dosya sis uzantılıdır o yüzden jad yada jar değildir...o şekle dönüştürmeyide ben bilmiyorum..saygılar

MMC Password Finder

alternatif link
    6 Ocak 2011
  2. Şok Şok Şok !!! Hafıza Kartının Şifresini Bulma Cevapları

3. paylaşım için teşekkürler
    28 Ocak 2011
soru sor

Şok Şok Şok !!! Hafıza Kartının Şifresini Bulma